Carner Barcelona

Ár:   33 000 Ft és 49 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   33 000 Ft és 49 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: geránium, mandula, rózsa, rózsafa

Szívjegyek: cédrusfa, szilva

Ár: 2000/3800 Ft + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

Yeticica

2020. november 27.

De szép kis illat ez a mandorlo di sicilia!
Jajj bocsánat miket beszélek, ez a tardes!
Innentől sejthető, hogy rajtam nagyon hasonlatos a két illat. Puderes, kissé marcipános mandula, szolidan edesitve, szellősen tálalva. Nagyon tetszik benne, hogy nincs az a fojtogatós fíling, mint a HP-nal. Mandula-cedrus-tonka.
Szilvaaaa? Hol, merre nézzek? Heliotrop? Hol, merre szaladt? Én ezekből semmitsenem érzek, bár be kell calljam, ez a nyomoronc kovid elvette a szaglásom egy rövid időre (kínok kinja, amikor nem csak a pörkütt szagát nem érezzük, hanem a kedvenc parfümjeinket se. Meg semmit se. A babánk nyakát se...) Szóval elment a szaglásom és valószínűleg még nem jött vissza 100%-ban.
Ahogy az idő telik, egyre tusfurdosebb, tényleg olyan kis palmolive-os, de én kifejezetten csipem az ilyen illatokat. Viszont, miután körbejártam már ezt a témát, nekem ő egy leheletnyit egysíkú. Örömmel elfujkalom a fufumat, de maradok a Drageenal. Erős négyes, szép illat, jó illat, apolt illat, nőies illat. Fujna inkább ezt mindenki az oudos szornyedvények helyett! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

De szép kis illat ez a mandorlo di sicilia!
Jajj bocsánat miket beszélek, ez a tardes!

Melion

2020. augusztus 13.

Up.: előző véleményem óta volt időm bőven “tesztelni” ezt a parfümöt, hiszen használtam. Nos, huzamosabban használva nekem túl száraz. Befejezetlennek tűnik, mintha hiányozna belőle valami, ezért nem is szívesen nyúlok utána. (-2*) Annyit még hozzá fűznék hogy abszolút őszi illat, télre nekem túl kevés és vérszegény. (előző véleményem óta megszerettem a minőségi édes illatokat)

2018.08.10.: Őszhöz közeledvén elindultam melegebb illatok után kutatni... pontosabban ők jöttek hozzám :) Szülés óta nem bírom az édes illatokat, émelygek tőlük sajnos - vagy nem. Az őszi-téli kínálat így igen szűkös nekem, hisz nincs hidegidő mézeskalács, vanília és egyéb cukorkás finomságok illatfelhője nélkül. A Tardes szerencsére nem túl édes, hanem amolyan kellemes melengető illat. Mandulás-heliotrópos-tonkás. Mandulás illat még Reminiscence heliotrope-ja ami rajtam lineáris tömény marcipán illat. Tardes szárazabb, hasonlatosabb inkább Profumum Roma Alba-jához. Alba talán valamivel édesebb, Tardes meg valamivel “tusfürdősebb” jellegű (nem tudom melyik ősszetevő okozza ezt), de a két illat rajtam mintha ikrek lennének. Gondolkoztam melyiket vegyem meg és végül Carnerék mellett döntöttem, mégpedig azért mert Tardes mind tartósságban mind pedig szilázsban lekörözte vetélytársát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Fanika

2020. július 27.

Édes, mandulás habcsók - púderes felhangokkal, testet-lelket simogató fehér virágözönnel. Nagyon szép illat, ha nem a legszebb a Carner-háztól! A kis minta kipróbálása után nem volt kérdés, kellett egy egész üveggel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 27.

silence

2020. május 19.

Nerolis mintát teszteltem 2 napon keresztül.
Krémesen lágy és sikamlós, mandulás, puha, simogató tisztaság illat.
Kicsit meglepődtem, mert ez egy HIDEG púderes illat! Rengeteg illatot volt már szerencsém megismerni, de ez az első mandulás - púderes illat, amit “hideg”, “hűsítő" illatnak érzek.
Olyan, mint egy frissen mosott, puha, hűvös selyem blúz érintése a bőrön……..
Vagy mint egy forró nyári napon egy gyűrődésmentesre vasalt, elegáns, szatén ágyneműbe bújni.
Szépség……. Tisztaság…… Szüzesség…… Hűvös puhaság…… ezek a szavak jutnak eszembe amikor a csuklómat szimatolom!
És igen, hasonlít valamire, már az első tesztelésnél feltűnt….. valamire a régi, kedvelt illataim közül! Kutatva az emlékeim közül gyorsan bevillant: Mugler Angel Innocentje + Lolita Lempicka Lolita EDP-je egyaránt visszaköszön, csak a Tardesben nekem sokkal természetesebbek az illatjegyek, mint az előzőkben.
Még csak most ismerkedek a Carner Barcelona illatokkal, nem sokat próbáltam még, de amit igen, az nagyon bejött! Palo Santo-t üvegében is megvettem, és hatalmas szerelem, de az inkább téli illat! Szerintem a Tardes lesz a következő, amit beszerzek üvegében is, ez tökéletes lesz tavaszra, nyári estékre és akár őszre is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

Nerolis mintát teszteltem 2 napon keresztül.
Krémesen lágy és sikamlós, mandulás, puha, simogató tisztaság illat.
Olyan, mint egy frissen mosott, puha, hűvös selyem blúz érintése a bőrön……..

Keryedi

2020. március 19.

Ajándékba kapott mintámat használom, nem kerestem és mégis találtam egy tisztaságillatot. Nekem ez arra hajaz, a maga kifinomult bájával. Elsőre beugrott a Byredo Bal’d Afrique illata is, ahhoz képest viszont ez elèg egysíkú. Szillázsra és tartósságra is gyenge közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

melike_0817

2020. január 18.

Ez az illat magával ragadó és csodaszép! Sokat nem tudok hozzátenni ahhoz, amiket előttem már leírtak: egy puha és meleg illat, a szárazabb, enyhén púderes mandulát érezni rajtam nagyon a tonkababbal. Tartós, és bezsebeltem már vele pár dicséretet is. Én ehhez hasonlót még nem szagoltam, különleges illatnak mondanám. Nagyon jó érzés viselni, számomra kifinomultságot és szolidan szexi nőiességet sugall - így is érzem magam, amikor viselem - anélkül, hogy egy harsány, túlzottan édes vagy nagyágyú parfümöt viselnék.

Az kimaradt, hogy engem megnyert magának, vettem is egy üveggel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Az kimaradt, hogy engem megnyert magának, vettem is egy üveggel! :)

aidanne

2019. szeptember 27.

Csodalatos illat. Nem mennek bele melyebben a tortenetebe, legyen eleg annyi, hogy a fenti leirasnak teljesen megfelel... legalabbis az en boromon mindenkepp. Puha, puderes, mandulas csoda ami tenyleg diszkreten pihen a boromon. Telre lehet vagy legalabbis huvos idokre kivalo, hisz oly simogatoan barsonyos, puha es lelket melengeto. Mas jegyeket egyebkent mint a mandula-mosuz-tobkabab harmasat kiveve nem erzek mast. Rajtam nagyon tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

janka.s

2018. november 23.

Vannak parfümházak, amikkel kifejezetten elfogult vagyok. Sara Carneré az egyik ilyen. A Tardes pedig az abszolút kedvenc tőlük. Kifújáskor egy kissé virágos (rózsa-geránium), ami nem a kedvenc részem, mert rajtam szúrósnak hat egy rövid ideig, de aztán... csodálatosan puha mandulás finomsággá válik a bőrömön. A heliotróp-tonka-mandula szenthármassága valami mennyei. Nem az a marcipános gejl édesség, sokkal kifinomultabb annál. Legszívesebben belebújnék ebbe az illatba, főleg az ilyen szutyok szürke időben. Van benne valami hihetetlenül megnyugtató. A fáradt, tömegközlekedős reggeleken beleszippantani a sálamba, amin ez az illat van.. olyan mintha elbújnék a világ elől egy puha, meleg takaró alatt. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Tiziana

2018. március 15.

Első szippantásra nekem is tetszik!!!Nagyon FINOM, sőt kifinomult. Finoman összerakott,
és finom az egyensúly az összetevőkben is.S.Carner nagyon érti a dolgát!
Ezt a mandulát már szeretem, nem olyan émelyítő mint a Pure Eve-ben.
Az elején a geránium friss, a szilva zamatos,aztán jön a mandula, édes-púderes-krémes formában.
Aztán a melengető,napsütötte fás jegyek,minden tökély... amíg szépen el nem tünedeznek ,
és 1 óra múltán marad a jól ismert bolgár rózsa kissé olajos, vintage illata.
Ez bőrfüggő tudom, de ha valamiben rózsa van, végül szinte mindig csak azt érzem magamon,
és a többi finomság amiért az elején annyira lelkesedtem,meg sehol :(((
Ezért vagyok barátja az ún. egyfázisú illatoknak,amik jobban megőrzik a legelső illatélményt amit
a kifújáskor kapunk.Ettől függetlenül tetszik a Tardes,el tudom képzelni hogy aki megengedheti magának,
szívesen hordja,mert nagyon kellemesen ölel körbe az illata, csak mások számára "láthatatlan" kicsit,
mert a sillage-a,és a tartóssága elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

és finom az egyensúly az összetevőkben is.S.Carner nagyon érti a dolgát!
Ezt a mandulát már szeretem, nem olyan émelyítő mint a Pure Eve-ben.
és 1 óra múltán marad a jól ismert bolgár rózsa kissé olajos, vintage illata.
és a többi finomság amiért az elején annyira lelkesedtem,meg sehol :(((
mert a sillage-a,és a tartóssága elég gyenge.

googles

2017. december 21.

Isteni. Szeretnék egy üveggel.

Update: igeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnm!!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

Isteni. Szeretnék egy üveggel.

Update: igeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnm!!!! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Lyral, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.