Carolina Herrera

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Összetevők: pacsuli, bergamott, szantálfa, pézsma, grépfrút, gyömbér, vetiver, gardénia, kardamom, tengervíz, brazíliai rózsafa, ciprus olaj, ambroxan

Carolina Herrera 212 Men Aqua KERESEM!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: FKingu
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --

FKingu

2019. augusztus 7.

Testveremnek kerestünk nyári parfümöt, rá esett a választás, nagyon passzol hozzá, tartós illat. Sajnos elfogyott, és mivel limitált, nem jutok hozzá... valakinek esetleg van?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Lapo

2017. június 13.

Elnézést a kifejezésért de ez egy"nagy semmi" lett.. egy kommersz nyári lötty... minden, az alap illatra vonatkozó egyéniség ki lett irtva az illatból.. ebben az esetben szerintem csak lefelé a lejtőn.. kár érte.. ennyi erővel valami igazán jót is összeöntögethetett volna Alberto Morillas.. mint ahogy más márkák "Aqua" változatánál sikerült is.
Nem tudom.. lehet csak rossz passzban voltam.. ha esetleg másnak más a véleménye, kérem írjon pár sort saját tapasztalatáról.. érdekelne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.