Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: aromás-citrusos

Illatösszetevők: grapefruit, mandarin, gin,kardamom, citrom, bors, ambroxan, jázmin, pézsma, pacsuli, fás jegyek

drazsimazsi

2014. június 17.

Sziasztok!! Nagyon érdekelne ennek a parfümnek milyen illata van,estleg mihez hasonlít!! ha valaki szagolta már kérem irja le a véleményét,mert én még sehol nem tudtam megszgolni !! Előre is Köszönöm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.