Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2017. június 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancsvirág, mandarin, bergamot, grapefruit

Szívjegyek: gardénia, kamélia, gyöngyvirág, írisz

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Swenja

2019. november 11.

Tiszta tartós sejtelmes illat,egy különleges nőnek aki tudja mit akar,de eleganciájával tűnik ki,lágyan lengedezik és magával ragadó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Anett0721

2018. január 21.

Rajtam szappanillat. Egy az egyben. Tehát amolyan hétköznapi tisztaságillat, nem rossz, anno elhasználtam egy üveggel, a komfortillatom volt. Elgondolkodtam rajta ismét..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

pomme

2017. december 29.

Sziasztok! Ez ez?
Nagyon keresem azt a régi CH 212-t, amit úúgy szerettem, de egyik sem az :( Most szereztem egy mintát, csak annyi van rajta hogy 212 NYC, kb. virágos öblítő illata van, először fura, de aztán egy kellemes, krémes öblítőillat lesz. Nem rossz, de nem ezt kerestem. Segítsetek légyszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Sziasztok! Ez ez?

senskin

2016. szeptember 16.

Először is szögezzük le: Nem illik női és férfi illatot egy és ugyanazon szín alá tervezni. Ráadásul tegyük hozzá, hogy az eladónő sem tudja megkülönböztetni a férfi és a női 212 NYC-t , mert amikor mintát ad a vásárlás mellé: szívélyesen közli velem, hogy csak " férfi " illatot tud belőle adni. Szépen elajándékozom, nem is sejtve, hogy miről is van szó. Utánakeresek az interneten, majd rájövök, hogy erről bizony hiányzik a "men" alapszócska, aminek egy férfi kölnin rajta kellene lennie.
Később, - de még épp időben - kiderül, hogy ez az illat, nem az aminek látszik.
Kissé kínos a dolog, de menthető. :) Még a férfinak sem jön be, nem szeretné egy nőn sem érezni. Olyan wc- illatosítóként értelmezi az erősebbik nem.
Szóval, annak meg túl drága lenne.
Nem ajánlom lányok! A 212 szériának gyengéje ez a szürke bomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Később, - de még épp időben - kiderül, hogy ez az illat, nem az aminek látszik.
Szóval, annak meg túl drága lenne.
Nem ajánlom lányok! A 212 szériának gyengéje ez a szürke bomba.