Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamot, grapefruit, mandarin

Szívjegyek: babarózsa, gardénia, jázmin, rózsa

Alapjegyek: pézsma

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

silence

2019. január 27.

Igazi jégkockába zárt citrusgyümis-virágos csoda! ❄️
Egy 60ml-es példányom volt annak idején. Nagyon szerettem ezt a parfümöt, sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt és már nem lehet kapni.
Már maga az üveg szerintem nagyon egyedi és formabontó! 🤩
És ez az üveg tökéletesen tükrözi a tartalmát is: ez egy finom, hűs, a nyári forróságban szinte jégkockaként hűsítő illat. A friss citrusokkal induló illatot a virágos szívjegyek nőiesebbé teszik, a pézsma pedig megadja neki a hosszan tartó hatást.
Szerintem nagyon jól eltalált illata volt Carolina Herrera-nak! 👌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Igazi jégkockába zárt citrusgyümis-virágos csoda! ❄️
Már maga az üveg szerintem nagyon egyedi és formabontó! 🤩
Szerintem nagyon jól eltalált illata volt Carolina Herrera-nak! 👌

gyik

2015. március 6.

Igaz, már nagyon rég volt ilyenem, de emlékeim szerint kellemes illata volt és tartós is. Édeskés, gyümölcsös, nyári illat. De nem voltam nagyon szerelmes belé így nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.