Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, bergamot

Szívjegyek: babarózsa, licsi, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, cédrus

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Babooca

2014. szeptember 29.

2007-es évem sztárja volt. Életem első igazi PARFÜMJE, a nagy betűs. Nővéremtől kaptam ajándékba, azóta talán ebben a 7 évben 2x vettem bontatlan parfümöt. Mást sem tudtam magamon elképzelni, csakis őt. Limitált kiadás volt, eszméletlenül frappáns kis üveggel. Nagyon eltalálták. A beltartalmat és a külcsínt is. Még megvan az egyik kis 30ml-s golyóm, féltve őrzöm. Finom kis nyári fuvallat, kedves kis illat, de a tartóssága ennyi pénzért nem kiemelkedő. Hordozza magában a sima 212 fanyar zöngéit, de nem hatalmasodik úgy el. A mandarint különösen ki lehet belőle érezni. Nem tudom használni két egymást követő napon, mert kifújás után már nem érzi az orrom, így ritkán szoktam bevetni. Nyáron kifejezetten hűsítő és frissítő, felváltva szoktam használni az Antonio Banderasom és a Chanel Chance Eau Fraiché mintámmal egyetemben. Mivel mostanában nagy felfedező lettem, nem hiszem, hogy újravenném, ha tehetném. Inkább a Chanelt, de az meg horror áron van. :S Emlékek miatt 5*, de amúgy a fekete Cacharelem ezerarcúságától távol áll, ami pedig ezesetben akkor csillagos 6-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.