Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: citrom, bergamot, mandarin

Szívjegyek: jázmin, ylang-ylang, málna

Alapjegyek: sáfrány, borostyán, pézsma, fás jegyek

Burya

2017. augusztus 28.

Könnyű, enyhén citrusos málnaillat, édeskés fás-virágos leszáradással. Amit sajnálok, hogy rajtam a sáfrány sehol sincs, pedig nagyon szeretem. Viszont jó pont neki, hogy nem a citrusok dominálnak benne. Azaz papírra fújva még igen, a bőrömön viszont inkább a málna, éppen csak annyi citrusossággal, hogy ne legyen töményen édes málnaszörp, hanem valami kellemes, frissítő fanyarságot adjon az illat alá. Nem egy nagy durranás, de egyáltalán nem rossz, egyedül a tartósságában találok némi kivetnivalót, mert 3-4 óránál tovább nemigen bírja. Webáruházakban itt-ott még hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.