Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: aromás

Illatjegyek: tengervíz, fás jegyek, pézsma

pomme

2017. december 29.

Frissen fújva elég uniszex, pézsmás tengervíz pici fával. Fél óra után elkezd beédesedni és egy szuperkönnyű dinnyés nyaralós parfüm lesz. Nem rossz, de 10+ezerért 60ml egy ilyen testpermetszerű parfümért elég arcos. Élőben még nem volt hozzá szerencsém, de nagyon szépnek tűnik a doboza és az üveg is, de szerintem túl van árazva. Mondjuk 6 ezerért megvenném, de annál többet nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.