Carolina Herrera

Ár:   37 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VNikol, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   37 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Limitált kiadás - Vásárlása hozzájárul az AIDS elleni küzdelemhez

Fejjegyek: paradicsom, málna likőr

Szívjegyek: bolgár rózsa esszencia, tiramisu

Alapjegyek: Quenwood, pézsma, pacsuli

KERESEM! Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: skin
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

Wendy13

2020. április 29.

Egy parfümériában mutatták az illatot és papíron nagyon tetszett, ezért visszamentem. Ráfújtam a csuklómra és mikor letisztult akkor azt mondtam, ez az! Tavaszra kerestem könnyed, picit édes-gyümölcsös illatot. Kétszer próbáltam bőrön, mindkétszer brutál tartós volt, így megvettem. konkrétan 1/2 óra múlva semmit nem érezni. ha valaki bebújik a nyakamba, akkor érzi, de az a hűűű de jó,mi ez rajtad feeling nincs meg. az illata egyébként még mindig tetszik, de rajtam nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Torpece

2020. március 10.

Nem nagyon értem ezt az illatot. Az üvege alapján virágos-gyümölcsös nőies illatra számítottam. A valóság viszont egy kicsit virágos oudos valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 10.

VickyV

2020. február 14.

Szerintem nagyon finom. Olyan kellemes, tavasz köszöntő, friss és nőies illat. Engem nagyon emlékezteta Gucci Guilty absolutera, csak rajtam kicsivel frissebb-gyümölcsösebb összhatású. Nem az a brutális intenzitású, az Absolutetal is ez volt a gondom. Összességében viszont szuper kis illat!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.