Carolina Herrera

Ár:   18000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2020. május 12.

Lelőhely:   Müller

Illatjegyek: grapefruit, ananász, narancsvirág, naprózsa, orchidea, fás jegyek, pézsma

abodri

2020. május 12.

Nagyon-nagyon-nagyon különleges, semmihez sem tudom hasonlítani az illatát. Az anyaillatot csak nyomokban érzem benne. Nyáron a zebránál várakoztam a fiacskámmal, fújdogált a szél, két spanyol férfi állt mellettünk és szaglásztak a levegőben, majd kiderítették, hogy az illat rólam terjeng, és hogy ez bizony spanyol parfüm. :) Én csak mosolyogtam.Ez a parfüm egyszerre nőies, dögös, kellemes. Nem kötöm évszakhoz, hőmérséklethez, ruhához, eseményhez.
Már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

Már nem gyártják.

DrAgika

2019. május 20.

Rajtam többen megdicsérték az egyébként tényleg kicsit vadulós illatot. Sőt, egy ismerősöm egyenesen imádta, amikor megérezte rajtam. Nem szabad sokat fújni, mert elég erőteljes. Reggeltől estig is érződik. Viszont sajnos van benne valami utóillat, ami lehet csak számomra, de kellemetlen. Emiatt és mert csak ekkora kiszerelésben van , mást fogok választani a jövőben. De egynek elment.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

bernikrém

2018. május 11.

Nagyon szeretem ezt az illatot, tavasszal/nyáron használni igazi nyári-csajos-gyümis mix ahogy el is várom ránézésre tőle. az ananászt imádom ahogy rajtam kijön:) nagyon szeretem, sajnálom hogy limitált és csak 100-as méretben elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Marcsi66

2018. április 3.

Negatív leszek én is,,,,hű de rég teszteltem,kb mikor megjelent,és mégsem feledem a csalódást,Az első felvonás igaznak tűnik, a ,vadóc szexis lány képe megjelenik,de éppen csak bekukkant a buliba és már vége szakad,,,,nagyon lebutul az illat,és igen van hasonlóság az elődhöz,sima Vip) érdekes h az valamiért mégis szép tud lenni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Cseniko

2018. április 3.

Előre is elnézést kérek, de én leszek az ellenvélemény! :( Legnagyobb kiszerelést sikerült megvennem Müllerben és legnagyobb mellényúlásom volt parfümök terén! :(

Tiszta sor, mind különbözőek vagyunk eleve stílus tekintetében, illetve bőrön is egyénfüggő mit ad( esetemben vesz el) egy illat.

Ez sem nem nőies, sem nem vagány, sem nem csábító, hanem ócska, olcsó, összevisszaság, ami először durván tolakodó, az agyamat kikaparó, legszivesebben lemosós, majd édeskés és semmilyen és sajnos pozitívum a számomra, hogy nem kell sokáig elviselni, mert nem tartós.

Ahhoz, hogy a véleményem tanács is lehessen támpont, hogy 10 éve megrögzött Shiseido Zen fan vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Luna1024

2018. március 28.

Illatvarázstól vettem belőle fújóst pár hónapja (köszönöm!), mert felkeltették az érdeklődésemet a hozzászólások. Bevallom, hogy amikor először próbáltam, konkrétan olyan csalódott voltam, hogy már azon gondolkodtam, ott helyben felteszem eladásra, mert én ezt nem akarom viselni, nem és nem! Volt benne valami éles, erőszakos dolog, ami zavart, vagy nem tudom... Az időjárás enyhülésével együtt aztán valamiért mégis tettem vele egy újabb kísérletet, és most annyira gyönyörűen működik, hogy nem is értem magamat, hogy fordulhatott meg a fejemben, hogy eladjam! Lédús, zamatos ananászt érzek a szuperszexi orchideával, ettől az egész illat olyan, mint egy pikáns fantázianevű koktél valahol a trópusokon. Édes, de egyáltalán nem úgy, mint mostanság a legtöbb illat, hanem... hát, mint amennyire egy ananász, vagy más gyümölcsök édesek. :D Kicsit Escada-vonal, de azoknál SOKKAL felnőttesebb, szenvedélyesebb, dögösebb illat, nem szeleburdi lány, hanem érett nő, akinek komplex fegyvertára van, és tudja is használni azt. Kifejezetten tüzes, túlfűtött, erotikus, szenvedélyes illatnak mondanám, nem egy szelíd, romantikus fuvallat. :)
Nekem valamiért illatában és stílusában is nagyon hasonlít a Gaultier Classique Intense-re, szerintem nagy a párhuzam a két illat között. Hogy pontosan miért, azt nem tudom - nekem mindenesetre azonnal a Classique Intense ugrott be, amint megéreztem.

Szerintem kell neki a forróság, kifejezetten tavaszi-nyári illatnak tartom, ami hétköznap és egy vad buliban egyaránt megállja a helyét. Tényleg van benne valami "őrült particsaj", de nem közönséges módon, nagyon is érett, kidolgozott illat! Két fújás sokáig érezhető. Amennyire nem tetszett az elején, most legalább annyira vágyok egy üveges példányra, mert úgy érzem, pont ilyet kerestem a forró balatoni nyári éjszakákra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

hjh666

2018. március 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá, kár volt. Most barátkozunk, napok teltek el, és nem bírt meggyőzni. Instantnak csöppet sem az......, semmi újdonságot nem érzek, annyit sikerült kiszagolgatnom belőle, mintha a sima VIP lebutított változata lenne.....az orromnak szinte ugyanaz, csak ez a verzió sokkal gyengédebb, lágyabb...., ha már partidög, akkor inkább a sima VIP :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

neakardtudnihogyki

2016. december 7.

Télapótól kaptam még pedig azért hogy mennyire illik hozzám ez az illat,virgács nélkül... A hozzászólásokat olvasva jókat röhögtem az insatnt ribanc szag ráaggatásával, megtiszelve érzem hogy nekem célozták a parfümöt..... :-D Elsőre nem fogott meg azon kívül, hogy nem egy tömény édes lötty, egyedi-egyedi de egyenlőre még nem tudom hova tenni, hogy megfelel e Nekem vagy sem... Így mivel elsőre nekem nem lett óriási szerelem eladó belőle pár tesztelésre elég fújós akik szintén próbálkozni szeretnének vele... Később pedig eldől velem marad e vagy sem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Flami

2016. november 7.

Bár nem én vagyok szerintem a megcélzott korosztály..:D, már a bulizás szempontjából, de hétvégén kipróbáltam és igazán finom, talán a leszáradása a legkellemesebb. Kabátom ujján azóta érződik. Páromnak is tetszett.
Azoknak mondanám, akik nem idegenkednek az utánzatoktól, hogy a Luxure kihozta a másolatát és mivel nekik elég jól sikerült illataik vannak, talán érdemes vele majd próbát tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

DFI

2016. november 3.

Na kérem szépen, ez ez...Valaki írta azt hiszem a The one-hoz, hogy instant ribanc szag. Azzal ott nem értek egyet. Viszont. Itt. Ez a nagybetűs instant ribanc szag. De jó értelemben, ha lehet ilyet mondani. Nagyon menő, trendi, feltűnő, mindenki megfordul utána. Van az az élethelyzet, mikor tudnék vele azonosulni. Ez tényleg vad buli, sok pezsgővel😃.
Egyébként hasonlít az vip rosé- hoz.
Mindenképp megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

Egyébként hasonlít az vip rosé- hoz.
Mindenképp megkapja az ötöst.