Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: banyadék, Módosítva: 2018. május 20.

Lelőhely:   parfümériák

kvin

2018. július 16.

Számomra semmi hasonlóság nincs a Kisasszonnyal, sem EDP, sem EDT verzióban. Ez a CH sokkal citrusosabb, fanyarkásabb, nem annyira gyümölcsös, sem édes vagy virágos. Max. vadvirágos, nagyon tetszik az egyedisége, szerintem ez egy erőteljesen zöldes, citrusos-fás, merész illat, ami idővel szépen csitul pézsmássá, de nem lesz túl édes, csak finoman körbeleng. Gépelek, inni öntök, teszek-veszek és újra meg újra megcsapja az orromat, nem kell folyton a bőrömet szaglásznom és nagyon tetszik, amit érzek. Nehezen körülhatárolható... ami eszembe jut, az a futurisztikus! De olyan klasszikusan elegáns formában... érhető ez így? Mechanikus narancs, Austin Powers, Reklámőrültek... '60-as évek, még a nagy kerek pöttyök is rajta.. valamiért ez. Retro klasszikus, mégis formabontó a maga nemében, izgalmas citrusosan puha leszáradással, kifejezetten hatásos szilázzsal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Marababa

2015. február 15.

Imádom a parfümöket. Carolina Herrera illatai pedig - akár a nő is - nagyon különlegesek. Igazad van, Én is érzek hasonlóságot a Mademoiselle-hez, de ez jobb, nőiesebb, emiatt számomra viselhetőbb illat. És nem utolsó szempont, hogy az ára jóval barátibb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

banyadék

2014. április 13.

Akik nem a mai divatos édes illatokat szeretik és nem szeretnek csíkot húzni maguk után azoknak ajánlom. Diszkrét, komfortillat. Több helyen olvastam, hogy a Coco Mademoiselle-hez hasonlítják, lehet benne valami, számomra viselhetőbb, lágyabb, púderesebb illat a Carolina.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 13.