Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: banyadék, Módosítva: 2018. május 20.

Lelőhely:   parfümériák

njuli84

2021. szeptember 29.

Világ legjobb illata. Több mint 15 éve szinte csak ezt használom. Virágos citrusos könnyed bohókás légies, komoly ugyanakkor vicces, elegáns és laza egyben. Ma már borzasztó nehéz beszerezni, remélem nem szüntetik be itthon. Az katasztrófa lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 29.

kvin

2018. július 16.

Számomra semmi hasonlóság nincs a Kisasszonnyal, sem EDP, sem EDT verzióban. Ez a CH sokkal citrusosabb, fanyarkásabb, nem annyira gyümölcsös, sem édes vagy virágos. Max. vadvirágos, nagyon tetszik az egyedisége, szerintem ez egy erőteljesen zöldes, citrusos-fás, merész illat, ami idővel szépen csitul pézsmássá, de nem lesz túl édes, csak finoman körbeleng. Gépelek, inni öntök, teszek-veszek és újra meg újra megcsapja az orromat, nem kell folyton a bőrömet szaglásznom és nagyon tetszik, amit érzek. Nehezen körülhatárolható... ami eszembe jut, az a futurisztikus! De olyan klasszikusan elegáns formában... érhető ez így? Mechanikus narancs, Austin Powers, Reklámőrültek... '60-as évek, még a nagy kerek pöttyök is rajta.. valamiért ez. Retro klasszikus, mégis formabontó a maga nemében, izgalmas citrusosan puha leszáradással, kifejezetten hatásos szilázzsal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Marababa

2015. február 15.

Imádom a parfümöket. Carolina Herrera illatai pedig - akár a nő is - nagyon különlegesek. Igazad van, Én is érzek hasonlóságot a Mademoiselle-hez, de ez jobb, nőiesebb, emiatt számomra viselhetőbb illat. És nem utolsó szempont, hogy az ára jóval barátibb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

banyadék

2014. április 13.

Akik nem a mai divatos édes illatokat szeretik és nem szeretnek csíkot húzni maguk után azoknak ajánlom. Diszkrét, komfortillat. Több helyen olvastam, hogy a Coco Mademoiselle-hez hasonlítják, lehet benne valami, számomra viselhetőbb, lágyabb, púderesebb illat a Carolina.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 13.