Carolina Herrera

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. október 15.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 1988

Illatcsalád: virágos

Összetétel: bergamott, tubarózsa, jázmin, jácint, civet, szantál, t.moha

GNóri

2018. április 12.

Ha rangsorolnom kellene a parfümöket kategóriájuk szerint, a virágos illatok lennének a sor legvégén. Azt pedig végképp elképzelhetetlennek tartottam korábban, hogy rágógumis-tubarózsás illatot viseljek. Aztán most tavasszal történt valami kattanás, és szinte csak a Fracas-t fújtam. Sokan hozzá hasonlítják ezt a parfümöt, így ezen felbuzdulva beszereztem itt krémmánián. A tartóssága ugyanolyan szuper, de a CH frissebb, könnyedebb, befogadhatóbb, elviselhetőbb a Fracas-nál. Ő nem akar megfojtani és elnyomni. Az elején a jázmin és a civet is erősen érezhető, emiatt tényleg retró, de leszáradás után friss, fás, tubarózsás illat marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

LPE

2017. február 11.

Sysy drágám mindent megtett azért, hogy jól gondoljam meg a vásárlását, én minden apró intelem ellenére megvettem. De nem bántam meg. Finom kicsit retrós virágillat. A civet abszolút nem zavar benne. Először egyet fújtam az egyik csuklómra, és összetörtem az illatmolekulákat. Pedig tudom, hogy nem szabad. Utána fürödtem is, majd másnap reggel és délelőtt még mindig velem volt Carolina. Imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Marababa

2015. február 15.

Ó, csak szuperlatívuszokban tudok erről az illatról beszélni. Gyönyörűen leírt Amanda mindent erről az illatról. Nekem van itthon egy 50ml parfüm és egy 100ml-es dezodor, imádom, annyira finom, annyira amerikai, annyira különleges :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Amanda

2013. október 16.

Napok óta hordozok a zsebemben egy kis fiolát, amelyben Carolina Herrera van. Egy picit cseppentek a kézfejemre és szaglászgatom. Gyönyörű '80-as évekbeli kreáció. A tubarózsa fehér virágokkal és sok sok barackkal, az én orromnak igen kedves aroma. Lelki füleimmel hallom a fanyalgó, pfúj öregasszonyos, mondatot, de ezt már megszoktam. Mai illatokon szocializálódott orrok számára nem lehet kedves Carolina Herrera, de ha nem rohanunk és nem alkotunk felületes, elhamarkodott véleményt, akkor meg fogjuk érzeni benne a szépséget. Mert ez az illat szép, szolíd, puha, bájos és rendkívül nőies. Nem a dögös nő, nem a vadmacska kissé izzadságszagú pacsulival túltöltött párája ez, hanem a bársonyos, ölelő, befogadó nő illata. Az asszony, az anya illata és megítélésem szerint kortalan. Ma ugyanúgy érvényes mint '88-ban, és kortalan a tekintetben is, hogy bármely tetszőleges korú nőnek jól állhat 20-90-ig. Természetesen tartós és öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.