Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: ibolya, narancs,

Szívjegy: fahéj, írisz, rooibos tea,

Alapjegy: vanília, füstölő

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2019. november 6.

Épp most landoltattam a piactéren a fújóskát. Régóta próbálkoztam vele. Nyár óta. Sehogy nem jött össze a "fíling". Melegben leizzadtam, hát gondoltam majd hűvösben. Valamivel intenzívebb lett, de nem az igazi. Nem a szillázzsal van gondom, bár nem túl erős, hanem azzal, hogy olyan rajtam, mint egy gyenge tea. Én az teát erősen, feketén és tejjel szeretem, karakteres ízzel, élvezem a melegét és karcosságát (kávé helyett is, mert azt nem szeretem, brrr...).
Kár, úgy akartam valami Afrikásat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Kár, úgy akartam valami Afrikásat :(

Asianlover

2019. május 13.

Meglepő egy illat elsőre, az biztos! A bőrömön egyfajta kesernyés citrusillat lett belőle, kicsit fűszeres-füstös felhanggal. Abszolút nem édes, ami az illatjegyeket elnézve igen meglepett. Hát, szokni kell, az biztos :D Majd meglátjuk, hogy alakul a kapcsolatunk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

EvaO93

2016. szeptember 27.

El sem hiszem, hogy a birtokomban lehet egy ilyen kis gyönyörű üvegbe zárt különlegesség!
Nagyon tetszik egyrészt, mert rengeteget változik a bőrömön, másrészt pedig mert minden alkalommal mikor magamra fújom, más és más arcát mutatja, mindig picit másmilyennek érzem.
A nyitány elég élesen narancsos, füstölős, fahéjas illat ez sokáig meg is marad, de apránként a narancs elhalványul míg ezzel arányosan egyre nagyobb teret kap egy kissé édeskésebb zönge, ami nem tudom pontosan mi lehet talán a tea és a virágok elegye. :) Végül pedig egy halványan fahéjas, füstölős vanília illat marad, ami időnként visszaidézi az előző fázis jegyeit is. :)
Nem nehéz illat, Tavaszi/ őszi illatnak mondanám inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Nem nehéz illat, Tavaszi/ őszi illatnak mondanám inkább.