Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcslád: orientális-virágos

Fejjegy: grapefruit, brazil narancs, citrom,

Szívjegy: írisz, narancs virág,

Alapjegy: dulce de leche

Asianlover

2019. május 13.

KM-es cserének hála sikerült kipróbálnom, még egyszer köszönöm a lehetőséget!
Kellemes, visszafogottan elegáns, édeskés íriszillat. Inkább indítanám a púderes-virágos, mint az orientális kategóriában. Nálam az Insolence és a Mon Guerlain Bloom of Rose a kategória kedvencei, így csak 4 csillagot adhatok, de kellemes illat ez tény, örülök, hogy megismerhettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

KM-es cserének hála sikerült kipróbálnom, még egyszer köszönöm a lehetőséget!

pomme

2017. október 11.

Rajtam sajnos se nem tartós, se nem fűszeres. Egy kis lágy, nőies írisz ez egy icipici édességgel. Őszintén szólva egy brutál édes-erősebben íriszes, harsányan citrusos illatra számítottam. Már elképzeltem egy igazi Poirot-s vonaton ülő dáma illatot a promókép alapján, valami régivágású édes-poros illatot. Ez annak inkább csak a (déd)unokája, friss és púderes egyszerre, de csak halványan édes, a citrusok is ennek megfelelően visszafogottak. Mondjuk mire számítottam egy babarózsaszín üvegtől? :D Olyan kis komfort-illat. Utazáshoz tényleg jó, mert alig észrevehető (3 fújás). És nem, nem vagyok az a LVEB-ben fürdő, túllocsolós picsa :D De tényleg baromi gyenge. Lehetne belőle valami esti/noir kiadás, az talán jobban hasonlítana ahhoz, amit elképzeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Esus

2017. január 6.

Tényleg finom,virágos de nem temető virág.Üde ,tiszta.30 as igazi nő tipusoknak.Nem tucat illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

mafalda

2016. október 6.

El sem hiszem h enyém lehet ez a KINCS!!💖 Ez valami leírhatatlanul csodás, egyetlen fújás elég, hihetetlen erős és tartós illat.😍 Pont ahogy a neve mutatja egy nagy utazás, egész nap változik egyre csodásabb és csodásabb lesz, mintha végigutaznánk a világot, és minden tájról éreznénk valami gyönyörű illatot!!! Mesés, és az üvege is gyönyörű szép, szebb mint képeken.😘💟🎠

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Cintia04

2016. július 7.

Ez valami kimondhatatlanul csodálatos és gyönyörű illat.<3 Finom virágos, fűszeres édeskés. Igazán elegáns, nőies szép illatösszetevőkkel. Engem elvarázsolt egyből ami ritka nálam már h valami első szippantásra elnyerje a figyelmem de ez lenyűgözött. Nagyon izgalmas, gyönyörű illat. Kár is szaporítani a szót ez úgy csodás ahogy van és be kell szereznem kész.:D Tartóssága is nagyon jó pár csepp is jó sokáig érződik. Briliáns párost alkotnak a bőrömmel nagyon szeretik egymást. Ez lesz nekem az igazi Én illatom. Imádom.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Lilisuzy

2015. november 7.

Gyümölcsös,fűszeres nagyon tetszik,tartós is. Őszi esetleg tavaszi illatnak mondanám, nyárra egy kicsit sok szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 7.

Moncsi044

2015. november 4.

Brutálisan finom kompozíció!
Gyümölcsös fűszeres tartós ... Őszi illat szerintem is... kellemes, komfortérzetet biztosít számomra..általában , nem szeretem a narancs - citrom összetevőt, de ebben valami csoda! Karamellkrém teszi édessé, őt ..nagyon eltalálták! Bársonyos, elegáns,mindig viselhető finomság! Az üvege ,is gyönyörű...Nálam,alapdarab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

Brutálisan finom kompozíció!

gyik

2015. augusztus 14.

Nekem nagyon ízlik. Nem kimondottan nyári illat, én inkább hűvösebb időben kívánnám, nagyon erőteljes, fűszeres. Nagyon tartós is rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.