Carolina Herrera

Ár:   11 800-15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   11 800-15 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2011

Összetevők: citrom virág, narancs, frézia, keserű narancs, bergamot, jázmin, rózsa, ibolya, gyöngyvirág,szantálfa, fahéj, heliotróp, leander, almafa.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Feketehattyú

2016. május 8.

Kellemes citrusos-virágos illat. Nem egy hű de nagy műalkotás, de tavaszra-nyárra jó választás lenne, már ha egy óránál tovább megmaradna az illata. Ilyen gyér tartóssági időt még egyetlen parfümnél sem tapasztaltam. Pólóra fújva sem bír ki 4-5 óránál többet, ami valljuk be szégyen egy ilyen árkategóriájú parfümre nézve, még akkor is , ha edt. Az üvege tündéri , mindig ki akartam próbálni , de mire rá jutott volna a sor, eltűnt a Douglas polcairól. Most hozzá jutottam egy 10 ml-s fújóshoz, ezt valószínűleg elhasználom, de nem ruházok be egy teljes üvegre az biztos, mert ezt a minőséget egy 1500 Ft-os drogériás parfüm is hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

gyik

2016. április 12.

Igazi tavaszi-nyári virágos, kicsit karcos illat. Én hülye tavaly eladogattam majd az egész üveggel, aztán most újra kellett vennem, mert hiányzott az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Zafina

2015. november 3.

Fúúúú...nekem ez nagyon nagyon tetszik!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Fúúúú...nekem ez nagyon nagyon tetszik!!!!!!!

balogh.andrea

2015. szeptember 22.

Fújóst vettem ebből a parfümből (látatlanban), amit nem is bántam meg. Mármint hogy nem vettem egy egész üveggel. Mert nekem sajnos csalódás volt :( Kellemes kis illatocska, amire a legjellemzőbb szó, ami eszembe jut: uncsi. Uncsi, amikor felfújom (illetve akkor egy kicsit talán még szúrós is), uncsi, amikor leszárad, és uncsi.. Ja, nem, kb. egy óra múltával már nem uncsi, mert addigra már konkrétan nincs.
Pont ma gondolkoztam, hogy ha majd most jönnek a hűvösebb napok, talán jobban fog "muzsikálni", és talán csak én vagyok igazságtalan dög, mert rögtön a 35 fokos "mély vízbe" dobtam be szegénykét - hát, majd meglátjuk.
Addig is egy gyenge közepes. Sajnálom, mert a leírás alapján nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

kpetra

2014. november 13.

Amikor megvettem ezt a parfümöt, még a 212 VIP-et használtam, de kerestem valamit, hogy legyen némi változatosság. Teljesen ismeretlenül rendeltem meg az interneten. Még emlékszem, a munkahelyemre hozták ki és azonnal kibontottam, hogy megszagoljam és nem tetszett, gyorsan vissza is raktam a táskámba, de később az elsőre érzett illat valahogy átalakult és valami hihetetlenül finom illattá vált!!! Azóta is használom és nagyon szeretem! Egyetlen baj vele szerintem, hogy egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

fekete.doresz

2014. április 10.

Jaj de bájos.. egyfolytában illatolom a tesztert!! Elég tartós is... Az üveg is cuki!
Azt hiszem megvan kamasz lányom következő szülinapi ajándéka. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 10.

Azt hiszem megvan kamasz lányom következő szülinapi ajándéka. :)

Ashakiran

2014. április 2.

De cukker kis illat ez! Nem egy rafinált kompozíció, de bájos, könnyed, citrusossága ellenére sem savanyú. (Ez nálam problémát szokott jelenteni). Ha ajándékba kapnám (hehe, sosem kapok ajándékba parfümöt, sajnos..), szóval akkor elhasználnám, de egyébként nem adnék érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

szabbka

2013. december 5.

Úúúúristen, de finom illata van:)) elsőre szerelem, nem bírtam otthagyni:)
tartósságáról: egyet fújtam a csuklómra, és még a nap végén is éreztem :))
IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Úúúúristen, de finom illata van:)) elsőre szerelem, nem bírtam otthagyni:)
tartósságáról: egyet fújtam a csuklómra, és még a nap végén is éreztem :))
IMÁDOM :)

hagicica20

2013. április 25.

Mivel már a tavasz mint évszak lassan csak fogalommá válik ezért inkább rögtön nyári illatot keresek a téli után és őt is kipróbáltam mint lehetséges jelöltet. Nos kijelenhetjük, hogy ő egy gyöngyörű illatkompozíció, csak egy baj van vele, hogy nem nyárra való. A 35-40 fokos kánikulában nem állna helyt hűsítés szempontjából. :(( Pedig nagyon, de nagyon bőrre való darab. Kifújáskor a virágok és a gyümölcsök egyvelege egy finom illatharmóniát biztosít, amiben a domináns szerepet rajtam a frézia és a narancs adja. Leszáradásban jelen van az ibolya és itt van egy kis baj, hogy a fahéj nagyon, de nagyon domináns. És emiatt nem lehet viselni a nyári melegben. Ebből egy picivel kevesebb és máris lehetett volna egy gyönyörű nyáresti kellemes enyhén fűszeres virágos illatunk, amit szivesen használhatnánk a kerti partikon pasicsábításra. Így marad az a verzió, hogy ő egy szépséges tavaszváró illattá avanzsálódik vagy az enyhén csípős novemberi reggeleken tesz majd igazán jó szolgálatot. Hogy az üvegét is dicsérjem. Rég láttam már ennyire nőcis, csajos, de egyben elegáns üveget. Igazán kézbeillő darab. És az a cuki kis masni vagy minek is nevezzem. Nekem nagyon bejövős mint az illat mint az üvege. Felírtam a kívánságlistámra, majd meglátjuk, hogy mi lesz őszig. (az a baj, hogy ott lassan már teltház lesz :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.