Carolina Herrera

Ár:   41 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   41 190 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: keleties-virágos

Illatjegyek: jázmin, tubarózsa, tonka bab, kakaó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

anetta.filip

2021. február 7.

Gyűjteményem ékessége az impozáns üvege miatt, nagyon szeretem, az illat is rendkívül tartós rajtam, a kiszerelés hatalmas. Ez a klasszikus good girl illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Kremcica

2019. május 12.

Valóban az GG EDP újabb csomagolásban csak annál jóval drágábban, egyértelműen a gyűjtőket megcélozva. Semmi különbséget nem érzek a kettő között így mindkét illat nálam 5*. Viszont pont ami a lényege lenne (a pöttyök) az szerintem nem lett szépen minőségileg kivitelezve. Tetszik a pöttyös design csak a kivitelést érzem gagyinak, kézbe véve olyan mintha a legkisebb súrlódástól is lekophatnának az üvegről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

silence

2019. április 27.

Az eredeti illat giccses üvegbe zárva!
Ez a “csodás” üveg, a szemkáprásztató pöttyökkel megtévesztő lehet.... hihetnénk, hogy egy újabb flankerrel találkozunk, de tulajdonképpen az eredeti illattal van dolgunk csak túlcicimázott, gyűjtői kiadású üvegben.
Először azt hittem hogy csak az orrom tréfál, amikor teszteltem…. Ugyanis a kifújás után és az illat leszáradásával ugyanazt az illatot éreztem, mint a Good Girl EDP-nél (amit évek óta szeretettel használok).
Aztán itthon gyorsan utána néztem Carolina Herrera weboldalán (és fragin is); megnéztem róla az infokat és kiderült, hogy nem én vagyok a hülye.... az illatjegyek egytől - egyig ugyanazok, és a leírásban is olvasható, hogy tulajdonképpen az eredeti Good Girl EDP-ről van szó!
Nekem személy szerint ez az üveg még kevésbé tetszik, mint a sima, ezek a cipellő formák sosem álltak hozzám közel, de ezekkel a pöttyökkel számomra még visszataszítóbbá tették az amúgy is hivalkodó üveget.
Viszont az illat mindenképp megköveteli az 5-öst, mert az anyaillat is, és a Légére változat is örökös kedvenc nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Az eredeti illat giccses üvegbe zárva!

Erina

2019. április 26.

Édes, töményen. Tartóssága durva, nagyon. Az üvege .....hát ő, maradjunk annyiban, nem az én ízlésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.