Carolina Herrera

Ár:   €130   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   €130
Lelőhely:   parfümériák

2017-ben megjelenő orientális-virágos illat nőknek, Louise Turnertől.

Fejjegyek: mandula, kávé

Szívjegyek: tubarózsa, arab jázmin, orris (íriszgyökér)

Alapjegyek: tonkabab, kakaó, szantálfa, vanília

Carolina Herrera Good Girl Glitter Collector EDP parfüm minta/mini fújós/fufu/táskabarát parfümszóró fújós/táskabarát parfümszóró - 5 vagy 12 ml fújósban/parfümszóróban/fufuban
Ár: 400 Ft / ml (+választott fújós ára) , Eladó: minaya
Állapot: 5 vagy 12 ml-es választható parfümszóróban (frissen fújva), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorottya87

2019. április 3.

Az 💙ÜVEGE💙 fogott meg,és csak utána mentem az orrom után☺️
Szóval jött velem,és azóta is szeretem!
Télen használom,tartós parfüm!
Tudni kell viselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Az 💙ÜVEGE💙 fogott meg,és csak utána mentem az orrom után☺️
Szóval jött velem,és azóta is szeretem!
Télen használom,tartós parfüm!
Tudni kell viselni!

Katleen

2018. december 11.

Viccesen hangzik, de finom, meleg parfümös kakaó illata van. Szerintem van különbség a GG és e között. Ezt nőiesebbnek, lágyabbnak érzem. Szerintem jó választás! Bármely évszakban, napszakban viselendő. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

Ildiko9

2017. augusztus 3.

Múlt szombaton volt szerenécsém kipróbálni a Debenhams-ban :). Az eredeti nekem már túl sok, úgyhogy akaratlanul is elhúztam az orrom mikor a kedves eladó hölgy hozta megmutatni. Szerintem hatalmas különbség van a kettő között, úgyhogy még nem kizárt, hogy felkerül a polcra...bár (tudom, hogy sokatok szerint szexis ez a cipő) de nekem már túl sok...igaz, az illatból ez nem von le :). Úgyhogy most 5 parfüm közül vacillálok melyik is kerüljön be a gyűjteménybe...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.