Carolina Herrera

Ár:   39 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   39 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: bergamott, citrom, kávé, mandula

Szívjegyek: bolgár rózsa, jázmin, narancsvirág, írisz gyökér, tubarózsa

Alapjegyek: borostyán, cédrus, fahéj, kakaó, kasmírfa, pacsuli, pézsma, praliné, szantálfa, tonkabab, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2018. november 15.

Az illat maga jó, annak ellenére, hogy kávé is van benne. Nekem annyira nem a stílusom, de attól még jó. Az üvege nem is nevezhető üvegnek, csak egy magassarkú amely illatos! :) ( Ezt nem tudtam kihagyni! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Luna1024

2018. október 21.

Jókat nevettem az alattam szólók véleményein, melyben az üveget méltatták, főleg szeliger egyik mondata ütött nagyot a giccs-skáláról. :D Kövezzetek meg, de nekem a legjobban mégis az üveg tetszik, mind ezen illat esetében, mind a teljes Good Girl-sorozatból (aminek egyébként lassan annyi tagja lesz, mint égen a csillag...). A sima Good Girl és a Légére tetszett, aztán jött a két glitteres giccs-halmaz, ami nagyon nem az én stílusom volt, aztán ez... A vörös bársony magassarkú, ami úgyszolván teljesen levett a lábamról. :D A színvilág, a forma és a szatén-szerű külső mind nagyon kedvemre valók, szerintem a sorozat legszebb tagja, élőben még inkább, mint a képeken.
Magáról az illatról viszont nem sokat tudok írni, 100 %-ban ugyanaz, mint az eredeti Good Girl: közepesen édes, tonkás-mandulás, száraz, kakaós-jázminos finomság, ami viszonylag egysíkú és uncsi, viszont emellett kellemes és nagyon komfortos, szeretem viselni. Nem tudom, hogy mi volt a készítők célja, új illatot akartak-e vajon, vagy ugyanazt egy másik üvegben, de szerintem inkább az utóbbi. Ha megfeszülök se érzek semmilyen különbséget az anyaillat és eközött, pedig vadászkutya módjára próbáltam az újdonságot kiszimatolni - nem sikerült. Feltételezem, hogy ez az eredeti illat limitált kiadása lehet, erre utal az is, hogy kizárólag 80 ml-s kiszerelésben kapható (de szóljatok rám, ha hülyeséget beszélek).
A tartóssága lenyűgöző: dél körül fújtam magamra, és éjfélkor még tisztán éreztem a kezemen, azután meg csak azért nem, mert mentem tusolni. Még az is lehet, hogy beszerzek egy ilyen szépséget, csak hát az ára visszatartó erő: sajnos nem az én pénztárcámhoz szabták. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Kremcica

2018. október 19.

Szerintem nem rossz, de nem is érzek benne semmi extrát. Érződik rajta a sima GG illata, de valahogy más. Tonkásabb, mandulásabb, kávésabb, kakaósabb, kevésbé virágos mint a másik. Konkrétan mikor szaglásztam, előbb papíron aztán bőrön, nekem elsőre valamilyen csokoládé vagy bonbon jutott eszembe. A tartóssága jó, kb 6 órán keresztül éreztem egy fújásnyit. Az üvege nos, profin van megcsinálva de jajjjj... már a sima üvege is határon mozog nálam, a L'égere nem tetszik ez pedig közönséges. Mivel csak 80 ml-es verzióban kapható így konkrétan olyan mint vmi önvédelmi fegyver. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

szeliger

2018. október 19.

Az illat trendi, hordható édesség, tartóssága, hatósugara rendben, sok szót nem érdemel. No de az üveg! Én csak álltam és néztem, néztem, azt hittem, káprázik a szemem. Azt hiszem, új skála készül a giccs, mint melléknév ragozására: giccs, giccsesebb és a Good Girl Velvet Fatale. Egyszer még sokat fog érni ez az üveg, meglátjátok, a gyűjtők nagy összegeket fognak fizetni érte. Remélem azonban, hogy nem csak ez az üveg marad meg az utókornak huszonegyedik századi régészeti leletként. (Nem, egyáltalán nem olyan, mint a képen, ezt élőben látni kell, egyszerűen elképesztő:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 19.

Szilvoci

2018. október 17.

Ha valakinek nem jön be és megválna tőle, én szívesen vennék belőle fújósat vagy akár az egészet.

Rajtam nagyon tartós volt mikor kipróbáltam és az illata is nagyon tetszik. Az üveg design nekem sem jön be, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

nyuszo

2018. október 9.

Azt hittem a Good Girl üvegénél már nem lehet giccsesebbet gyártani....hát, leesett az állam mikor megláttam a polcon a bordó / piros bársonnyal bevont cipellőt, a fegyvernek is beillő arany stilettoval…Borzalmas!!!!! Merénylet a jóízlés ellen! A búcsuban lehetett hasonlókat lőni még gyerekkoromban....
Maga az illat nagyon hasonlít az eredetire, könnyen felismerhető - pralinés, kakaós, tonkás, vaníliás gourmand illat a hideg téli napokra (itt a tubarózsa kicsit a háttérbe szorul a mandula és a többi karácsonyi édesség javára).
Nem tudom másként értelmezni, mint Télanyu ünnepi cipellőjeként, tele édességekkel, pralinéval, mogyoróval, csokoládéval....ha innen nézzük, akkor viszont nagyon jól mutathat a karácsonyfa alatt, vagy a Mikulás-csomagok között....
Good Girl és Karácsony rajongóknak ötletes ajándék lehet....
(nem is pontozom le annyira, mint eredetileg szándékoztam...minden csak nézőpont kérdése!)

Update! Újrafújtam...az üvege még mindig rém-ronda! Az illatélményt pedig egy 2.500 Ft-os B.U. Passion-tól is megkaphatjuk!
Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

Good Girl és Karácsony rajongóknak ötletes ajándék lehet....

Próbáljátok ki!