Caron

Ár:   5150-7550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. november 30.

Ár:   5150-7550 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Megjelenés éve: 1934

Parfümőr: Richard Fraysse

galagonyanya

2016. július 17.

Mindig annyira tetszett az üvege! Ez az abszurditásba hajló megoldás végtelenül rafinált és mégis elegáns, és alighanem nekem is lenne ilyenem, ha... (mert még kapható!) szóval ha tetszene az illata. De sajnos nem vagyok kibékülve vele, mert számomra mindössze egy jó adag szantálos rózsabomba, abból az intenzív fajtából, amely oly bánatosan savanyú rajtam... ez az illat igazából egy füstölőre emlékeztet, és én nem szeretnék ilyen illatú lenni. Kifújáskor egyébként Estée Lauder Amber Mistyque-e jutott eszembe, az is túl sok volt nekem, főleg rózsából. Szóval sajnos nem.

Három csillagnál többet nem adhatok, hiszen nem tetszik maga az illat (bár egy idő után azért némileg lágyul a bőrömön) de kevesebbet sem, hiszen az üvege zseniális. Kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.