Carroten

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wyctorie, Módosítva: 2012. július 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

gabryella69

2018. július 2.

Nagyon szerettem,mikor még lehetett kapni! Imádok napon lenni,ez pedig pont hozzá tudott segíteni a szép és tartós színhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

babyface

2013. június 29.

legutóbbi horvát nyaralásomon neki köszönhetem a barnaságomat nem ilcsi néni paradicsomos csodakrémjének :) ami viszont fura volt, hogy apró hólyagocskák jelentek meg az alkaromon a használata után... mintha az olaj és a napsütés felhólyagosította volna, de szerencsére hazaérve a nyaralásból elmúlt :) az illata finom volt az összetevői viszont horrorisztikusak, ahogy emlékszem. ennek a márkának a gyümölcsös naptejeit is imádtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

dinolips

2012. július 9.

2 éve vettem ilyet Görögországban, de ha jól emlékszem az SPF20 vagy 15 volt. én nagyon nehezen barnulok, nagyon világos bőröm van, és ha viszonylag sok időt töltök a napon nyáron akkor is csak világosbarnás árnyalatom lesz augusztus végére. viszont már valamennyire 'barnán' használtam ezt a görög tengerparton és sikerült jól lebarnulnom életemben kb elsőnek...én kicsit tartok az olajoktól, nem bízok annyira bennük mint egy naptejben. a karotin biztosan segített, de h a kedvenc fehér strandruhámat 3napig áztattam utána és imádkoztam h kijöjjön belőle az egy negatív tapasztalat, pedig sok idő eltelt a használata és a felöltözés közben. üveg csomagolása miatt mindig a frász jött rám ha naivan ledobtam a táskámat, de nem tört el szerencsére. összességében akkor jó volt, következő nyáron már nem rajongtam az olajért kicsit se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

scooterga22

2012. május 4.

én az Árkádban, Dm-ben találtam, még tavaly nyáron.. Egy dolgot utáltam benne, az üveg csomagolást... Sikerült össze is törnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Málni

2012. április 30.

Tényleg nagyon jó az illata és az állaga is, nem ragad tőle az ember! Mondjuk alacsony faktorszámú, de jobban lehet tőle barnulni a carotin miatt...

Vki nem tudja esetleg hol lehet még ezt a fajtát kapni hazánkban?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Vki nem tudja esetleg hol lehet még ezt a fajtát kapni hazánkban?

Wyctorie

2012. február 25.

Elsősorban az illata miatt vettem. Kicsit féltem tőle, hogy ragadni fogok, de egyáltalán nem éreztem azt a kellemetlen érzést a bőrömön, és ki se pattogtam tőle, mint a legtöbb naptejtől/spraytől. Jövő nyáron is biztos beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.