Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: liliom, bourbon vanília.

birdy70

2017. december 5.

Az anyaillathoz képest nálam a vanília dominált. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Az anyaillathoz képest nálam a vanília dominált. Nagyon tartós.

mandarin

2016. október 21.

Az eredeti változatot imádtam, de szerintem ez is csodás. Kicsit édesebb - valóban-, de ugyanúgy nagyvonalú, elegáns, szofisztikált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

Milka

2016. augusztus 19.

Liliom, száraz-édes vanília ágyon, szerintem pont azt adja, amit e kettős ígér, minden meglepetés, csavar, stb nélkül. Masszívan jó, ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 19.

bobherceg80

2016. augusztus 13.

Nagyon erős,elegáns luxusszappan szag.Parfümként...nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Nagyon erős,elegáns luxusszappan szag.Parfümként...nem...

HDR

2016. június 19.

Fullasztóan tömény vanília. Biztos várnom kellett volna a virágra, de annyira orrba vágott az édesen száraz vanília, hogy semmi kedvem nem volt megvárni az érkezését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Kristie

2016. április 19.

A minap tettem vele egy próbát, mert a liliom az egyik kedvenc virágom, ezért nagy reményeket fűztem hozzá. Ám sajnos ebben az illatban nekem túl sok az édes vanília és így leginkább ezt érzem benne. :( Nem állítom, hogy rossz illat, de nagyon messze van az én ízlésvilágomtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.