Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: vörösbors, feketebors

Szívjegyek: rózsa, szerecsendió

Alapjegyek: pézsma, szantálfa

ZsebMogyi

2018. október 21.

Érett férfinak való elegáns illat, hárman próbálták a családban, és nagyon más mindenkin. Próba nélkül nem ajánlom megvenni! A férjemen kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Lapo

2017. május 7.

Egy megosztó parfüm következik.. Rózsa, szantál és bors minden mennyiségben egy "Declaration üveghez méltó" elegáns kiadásban.. számomra egyedülálló.. nem éreztem még sehol ezt az illatot.. azt könnyebben le tudom írni, hogy kinek nem ajánlott: a mai trendet kereső fiatalok körében nem fog sikert aratni, illetve a friss nyári semmiségeket keresők sem őt fogják választani.. szerencsére nem csak nekik készülnek parfümök.. :) bár ők vannak többségben..
A rózsa az, ami főleg férfi parfümök körében egy viszonylag vékony réteget érint..Őszre és télre illetve ezen belül az esti programokra való parfüm keresés közben viszont feltétlen érdemes gondolni rá.
Szerintem egy nagyon jó egyedi illat, de csak próba után szabad megvásárolni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Szerintem egy nagyon jó egyedi illat, de csak próba után szabad megvásárolni..