Cartier

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 4.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamot, cseresznye, vörösbors

Szívjegyek: jázmin, frézia, ibolya

Alapjegyek: vanília, borostyán, tonkabab, szantálfa

Ár: Cserélném , Eladó: Papircica79
Állapot: 50 ml/fotó, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Foxposttal tudom küldeni
Cartier Delices EDT eladó
Ár: 9500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

zsazsi1

2019. február 7.

Cserével kaptam lehetőséget az ismerkedésre - köszönet ezúton is az előttem szólónak :-) Igazi téli "nassolnivaló" de nem a mostani pralinés ízekkel, hiszen ő megelőzte azt a trendet. Nekem az összhatás egy erőteljesen mézes, édes de nem émelyítő illat. Az intenzitása egy EDP-nek is becsületére válna. A cseresznyét, ami engem leginkább érdekelt benne, én leginkább cseresznyebefőttként érzem az édes összetevők miatt.
Leszáradáskor a végén tényleg van egy kis csokis beütés! De főleg a cseresznyebefőtt dominál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

nygigi

2019. január 18.

Nagyon szép az üvege, emiatt lettem rá kíváncsi, de az illatban van valami zavaró számomra... és rájöttem mi az! Van egy kis csokis beütése és én a csokit enni szeretem, de magamon viselni nem igazán. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Verona5

2018. június 3.

Edt lététre mind a három másik próbált illatot felülírja rajtam, csak ez jut el az orromig. Azt hiszem, hogy rosszkor próbálom, a nyár nem az ő ideje, inkább őszre, télre lesz majd jó. Édeskés, a felütéskor van benne valami zavaró jegy az összhatásban, talán a bors, de ez negyed óra alatt elcsendesedik és egy meleg komfortos illattá szelídül. Érdekes, mert tegnap savanykás lett, ma meg édeskés. Többarcú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

karakumsivatag

2018. január 13.

Elsősorban azért keltette fel a kíváncsiságomat, mert Fragrantican- JDP In Black-hez hasonlítják. Mindkettő 2006-s keltezésű meggyes-cseresznyés illat. Van bennük hasonlóság, de az édesgyökér miatt a Pozo sokkal mélyebb, tömörebb, sötétebb, a Delices a tonkás-szantálos összetevők miatt szintén krémes és édes, de nem annyira mély. Leszáradáskor nem is cseresznye, hanem csoki illata van. Inkább téli illatnak mondanám, de mivel csak EDT, ősszel-tavasszal is kellemes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.