Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Visine, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrus-aromás

Illatösszetevők: yuzu, levendula, ibolyalevél, cédrus, koriander, ámbra, pacsuli

Amea

2020. október 3.

Szerettem volna szeretni benne az ígért yuzut, a levendulát meg a frissességet, a zöld felhangokat... de maradt helyette a korianderes pacsuli. Többször rápróbáltam, hátha a hűvös vagy a meleg idő segít neki, de nem. Egyszerűen nem vagyunk kompatibilisek. Kifújás után viszonylag hamar bőrközelivé válik és ott ellengedezik egy ideig, de nem túl tartós, csak a pacsuli kapaszkodik 10 körömmel.
Sok uniszex illatot szívesen hordok, de ez nekem túl maszkulin, túl after shave jellegű és van benne valami erőszakos, ami zavar. Ez a parfüm egy újabb bizonyíték, hogy az illatjegyek listája nem egyenlő az illatélménnyel. (És hogy a parfüm nem kémia, hanem vegytiszta mágia, ahol a saját emlékek és asszociációk adják a legfőbb alkotórészt)

El bírom képzelni, hogy valakin működik, de az a valaki inkább egy 40 fölötti férfi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Qwerty

2019. május 7.

Kifújáskor a legocsmányabb nőgyalázó locsolókölni, ami egyetlen lépéssel változik át egy jobb fajta after shave szagává. Inkább férfiaknak való, már ha túlélik az első 10 percet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

sword

2016. november 27.

Enyhén szúrós, de kellemes uniszex zöldike, szillázs és tartósság nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 27.

Enyhén szúrós, de kellemes uniszex zöldike, szillázs és tartósság nélkül.

Visine

2015. február 21.

Minden évszakos, unisex, frissítő illat. Nem sok köze van a sima Eau de Cartier-hez, ebben sokkal több a yuzu és a levendula. Kitűnően működik férfiakon is (!).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 21.