Cartier

Ár:   16480 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. április 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: rózsa, vanília, fás jegyek, borostyán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vaslady

2018. október 29.

Édes illat,de virágos is.
Rózsás,de nem töményen,mert a vanilia megszeliditi,és erős fás alapra épül.
Sajnos engem nem győzőtt meg,vannak szebb rózsás-virágos illatok számomra.
3 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Édes illat,de virágos is.
Rózsás,de nem töményen,mert a vanilia megszeliditi,és erős fás alapra épül.
Sajnos engem nem győzőtt meg,vannak szebb rózsás-virágos illatok számomra.
3 csillagot adok.

Burya

2017. március 9.

Ma a Douglas-ben járva magamra fújtam - ismét -, és valami isteni finom illata van! Hazafelé egy lány meg is állított az utcán és megkérdezte, mit viselek, mert annyira tetszett neki és még senkin sem érezte korábban. Nem is értem, miért nem lett olyan népszerű a rózsás illatok terén, szerintem milliószor jobb, mint Chloé rózsái, amit annyian fújnak magukra. Nagyon szeretem a rózsás illatokat, magamnak mégsem vettem még egyet sem, mert vagy túl tömény rózsaillatúak, vagy természetellenesnek hatnak. Ez viszont tökéletes egyensúlyban van, friss, hajnali, harmatos rózsa, nem arcbamászó, de lendületes és szép, kicsit fás leszáradással, amitől még természetesebb. Ami különösen tetszik benne, hogy a mai trendekkel ellentétben ez nem akar több lenni, mint ami, nem akar tolakodó, feltűnő, harsány lenni, túllicitálni az ezernyi másik virágos illatot, ami nap mint nap szembejön az utcán, s épp emiatt egyszerűségében tökéletes és gyönyörű. Rajtam sokáig érezhető EDT ellenére, bőrön kb. 6 órát bír, de ruhán és a hajamban még másnap is érezni szoktam. Ha nem a tanulmányaimra gyűjtögetnék éppen, biztosan beszereznék egyet. Talán nyáron. :)

UPDATE:
Végre sikerült beszereznem egy tesztert, méghozzá nagyon jó áron. A Douglas polcairól eltűnt, a Notinon pedig készlethiány van, úgyhogy remélem, hogy nem szüntetik meg, mert tényleg gyönyörű illat. Sok-sok hónapnyi keresgélés után még mindig a legszebb rózsás parfüm, alig várom a nyarat, hogy végre teljes valójában tündököljön. :)

UPDATE 2:
Még mindig nagyon tetszik, de mivel egy kicsit édes, 100 ml nekem sok lesz belőle, nem fogyna el, úgyhogy leveszek egy kicsit fújósba, a többit pedig felteszem ide eladónak. Aki kedveli az enyhén édes, friss rózsa illatot, az imádni fogja! Ahogy én is, csak hát kicsit sok parfümöt táraztam be az utóbbi időben és sajnálnám, ha tönkremenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

UPDATE:

UPDATE 2:

illatvarázs*

2015. február 5.

Édes rózsa, picit fás leszáradással, de nem igazán kánikulára való illat - szerintem - de normálisabb nyári napokon nagyon jó lehet. (írnám, hogy jó kis tavaszi illat lehetne, de kezdem azt hinni, hogy a tavasz már aktualitását veszti felénk.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 5.