Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. november 25.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Unisex illat.

Illatcsalád: aromás-gyümölcsös

Összetevők: passionfruit, yuzu, menta.

pomme

2017. október 21.

Jó kis mojito-koktél nyárra. Az elején nagyon grapefruitos (yuzu), és a maracuja is az igazihoz hasonlít, nem pedig ahhoz, amit a trópusi-nyári parfümökben megszokhattunk. A menta csak később veszi át a terepet, de akkor nagyon (Férj: "frissen vágott gyom...ja nem, csalán! csalános fűszag!" :DDD). Valóban kicsit arcos a menta, de én az vagyok, aki a mentás-citromos vízből is kilegeli a két marék mentát, szóval engem nem zavar. Nagyon picit édesedik idővel, majd elhalványul a menta és a keresnyés citrusillat is, és olyan igazi finom, bújós nyári fiúillat lesz. Nemtom miért nem szereti egyébként az ember, mert a Boss Unlimited nagyon hasonló, mentás-ananászos, igaz, ott nem ennyire növényes a menta, de később nem érezni különösebben a túl realisztikus jegyeket :D Kicsit a Best of Chevignon leszáradására is emlékeztet. Azt is nagyon szeretem. :) -1csillag a tartóssága miatt csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

GeoNautic

2017. január 4.

Meglepő, hogy én vagyok az első, aki véleményt ír erről a parfümről. Valamiért azt gondoltam, sokan dicsértétek már, én meg csak jövök bólogatni. Szóval... ha utatokba kerül, legyetek hálásak a jó sorsotoknak és bátran vigyétek magatokkal. Ha esetleg bárkit az riasztott volna vissza a vásárlástól/rendeléstől, hogy uniszexként hivatkoznak rá, tegye félre nyugodtan az esetleges előítéletét! Ha van jókedv-illat, akkor ő hozza, nemtől függetlenül!

Szerettem volna megrendelni pár hónapja, de épp nem volt ott, ahonnan rendelni szoktam, így a Cartier-vonalon maradva bátorkodtam megrendelni a Baiser Volé "liliomcsodát", ami sajnos rajtam egyáltalán nem működik, fel is teszem nemsokára az eladó parfümök közé, és vigasztalódom az - azóta már újra beszerzett - Zeste de Soleilommal. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.