Catrice

Ár:   1655 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noraszalai, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Simító hatás. Az este és nappal is használható olaj regenerálja a megviselt ajkakat. Könnyű felkenni a professzionális aplikátornak köszönhetően. Édes mandula olajat tartalmaz. Vegán.

Mosizso

2019. május 28.

Én nincs egy hete, hogy használom, ám tuti újra fogom venni. Mondjuk tény azaz ember vagyok, aki se a száján, se a kezén nem tudja elviselni a hidratáló krémek ragacsosságát..vagy bármi olyat, ami beszívódik de utána még órákon át érződik és cuppog.
Ez sima érzetet hagy, miután beszívódott a számnak enyhén piroskás színtkölcsönöz, amitől kicsit olyan mintha bepúdereztem volna, szóval azta. Nekem nagyon bevált, s látom, hogy sokáig jó lesz! A kis pipettával nem tudsz nagyon sokat se felvenni, s a szájra annak is a töredéke kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Noraszalai

2019. január 11.

Jó illatú, tápláló olaj. Miután felkened, pár percig hagyni kell hogy beszívódjon, utána pedig a felesleget le lehet törölni. Csodát ne várjatok tőle, de pl. folyékony matt rúzs alá hidratálónak teljesen jó. Kicsit puhít, és nem lesz olyan "száraz" a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate