Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. július 20.

Lelőhely:   drogériák, online

A bőrünkhöz leginkább illő bézs árnyalattal a bőrhibákat fedhetjük el, a rózsaszínnel a szem alatti sötét karikákat, míg a zölddel a piros foltok eltüntetésére használhatjuk. Krémes textúrájának köszönhetően felvitele nagyon egyszerű, és kényelmes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

labathante

2021. november 1.

A bőrszínű korrektorok tök jók benne ,viszont a színes ,színkorrekciós korrektorok nagyon nem jók. Nem fogom újravenni ,inkább a catrice-nem a camouflage korráktorát veszem meg .

nosztalgikus update: Érdekes, hogy a colour correcting a kezdei hype-hoz képest mennyire kiment a divatból. Nem volt rossz, de ma már egyáltalán nem látom az értelmét ennek a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

neverhood

2021. március 19.

Emlékszem, tiniként első korrektoraim egyike volt, és olyan büszke voltam rá, hogy fhú, nekem Catrice-m van. Ma már inkább gyereksminknek jegyezném csak :) Annak viszont, hogy valaki elkezdjen sminkelni otthon a kis tükre előtt, és ne a méregdrága sminkeket pazarolja első körben, szerintem jó kis cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

F.Maja

2021. március 8.

Fogalmam sincs, hogy ki használja a zöld árnyalatot, nekem teljesen felesleges volt. Keverni a színeket jó, fedés inkább gyenge/közepes, nem újravevős. Pozitívum a lazacos árnyalat számomra, mert a szem alá pont jó fedésű. Nem üt át a piros szín, egy erősebb korrektorral kombinálva tökéletesen eltüntethető minden sötét karika. Ha ezen gondolkozol, gondoldd végig, hogy tényleg szükséged van-e zöld és lazac árnyalatra, vagy elegendő-e egy sima krémes korrektor. Egyszer megéri, többször nem venném újra, jelenleg is csak a lazac szín miatt van a polcomon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

lenochka

2021. január 20.

Remek termék, nagyon jó minőségű. Kicsit ajánlatos felmelegíteni, hogy krémesebb legyen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Dia0825

2020. június 17.

Én elég sokáig próbáltam megbarátkozni vele, de sajnos nem sikerült. Nem elég krémes az egész termék, ha alapozó alá viszem, akkor hiába erős fedésű az alapozó, pontosan látni, hogy hova lett kenve, eldolgozni szinte lehetetlen, ha pedig szem alatt használja az ember, teljesen beül a ráncokba, bármilyen púderrel próbáltam fixálni, egyszerűen csúnya volt a végeredmény, a színe pedig nekem eléggé sokat változott a nap folyamán. Sajnos egyatnem jött be

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

lenizsu

2020. június 14.

Nem túl krémes formula. Mondhatni, nem eléggé krémes. Alacsony-közepes a fedése. Ecsettel és ujjal is küzdelmes használni. Mégis azt veszem észre magamon, hogy már a második palettát használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

allitse19

2020. május 13.

Nehezen dolgozható el, nem túl krémes a formulája, darabos marad, kompakt púderral fixálva pedig egyenesen botrányos. Kér csillag azért, mert a bőrszínen kívül a többit nem használtam, így azokról nem tudok véleményt írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Fanni0306

2020. május 8.

Én fél áron jutottam hozzá, nekem nagyon megérte. Kicsit hamar fogy nálam, de ez csak annak a jele, hogy nagyon szeretem. Egyedül a kontúr árnyalat nem illik annyira a bőrömhöz kicsit túl szürkés/hideg árnyalatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Clocleox02

2020. május 3.

A zöld színt és a narancsárgásat használom gyakrabban, piros pattikra és szem alatti karikákra alkalmasak ezek a színek. Sajnos a textúra nagyon nehezen dolgozható el, igazán kemény formulája van. Emiatt a világos színeket nem is tudom alkalmazni. Szerencsére nem olyan drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. március 5.

Nekem nincs vele különösebb problémám, a zöld egész jól fedi a pattikat és az orr körüli pirosodást, a lazac színt nem használom, és otthoni smink próbálgatásra a legvilágosabb és a sötétbarna színeket kontútnak. Az utóbbiak is egész jól beváltak, a barna gyorsan fog és elég halvány, rétegezni kell, de azért használható. A kemény textúra miatt -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 5.