Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. július 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

A bőrünkhöz leginkább illő bézs árnyalattal a bőrhibákat fedhetjük el, a rózsaszínnel a szem alatti sötét karikákat, míg a zölddel a piros foltok eltüntetésére használhatjuk. Krémes textúrájának köszönhetően felvitele nagyon egyszerű, és kényelmes.

Ár: 1159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

2019. szeptember 6.

Működik,egy kicsi is elég az alapozó alá,hogy eltűnjenek a lila karikák a szemem alól. A pirosságot is halványítja :) Rózsaszínt és a zöldet tudom használni,esetleg a barnát enyhe kontúrnak,a többi színt sajnos nem ezért -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

98SzAnDi19

2019. július 14.

Szerettem használni, nekem elég volt a fedése és el is tudtam oszlatni. Sajnos hamar letört a teteje, nem tudom, hogy én bántam vele túl mostohán vagy eleve gyenge volt-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Felaron vettem, igy nagyon megerte.
Sose hasznaltam meg ilyet, en korrektor ala hasznaltam, a zoldet alig fedi el a camouflage, csak tobb retegben, de a rose arnyalat nagyon jo a szem ala.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Felaron vettem, igy nagyon megerte.

szokezita

2019. június 24.

Alapvetően nagyon sok pattanásom van, leginkább a zöld részét használtam rá, alapozó előtt, mindig tette a dolgát, szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

nori145

2019. május 27.

Teljesen jó. Nem ecsettel szoktam felvinni, hanem az ujjaimmal így kicsit "megolvad".Ki lehet belőle keverni a saját bőrszíned. Viszont a szemem alatti ráncokba könnyen beleül ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Fruy

2019. május 20.

Nagyon nem szerettem. Kemény nehéz eldolgozni és csak a bőrszíneket kevergettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

betti961

2019. április 8.

Megvettem de minek? Egyszer ha használtam, de nekem nem jött be. Nem tudom kihasználni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

teoteha

2019. február 26.

Mint a camouflage korrektor, szintén nehezen tudtam eldolgozni és a színeket sem tudtam kihasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Ffanny12

2019. január 13.

Nagyon kemény az állaga, szerintem van sokkal könnyebben eldolgozható korrektor is ennél. Pigmentáltságával sem vagyok megelégedve. Két "bőrszinű" szín használhatóbb, többi kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

rekaviragm

2019. január 2.

Nagyon jó kis termék lehetne, ha kicsit puhább textúrája lenne. Így nettó kínlódás kikaparni és eldolgozni. Nem hiszem, hogy újra venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.