Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. július 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A bőrünkhöz leginkább illő bézs árnyalattal a bőrhibákat fedhetjük el, a rózsaszínnel a szem alatti sötét karikákat, míg a zölddel a piros foltok eltüntetésére használhatjuk. Krémes textúrájának köszönhetően felvitele nagyon egyszerű, és kényelmes.

Ár: 700 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ár: 700 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalássalszemélyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. március 5.

Nekem nincs vele különösebb problémám, a zöld egész jól fedi a pattikat és az orr körüli pirosodást, a lazac színt nem használom, és otthoni smink próbálgatásra a legvilágosabb és a sötétbarna színeket kontútnak. Az utóbbiak is egész jól beváltak, a barna gyorsan fog és elég halvány, rétegezni kell, de azért használható. A kemény textúra miatt -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 5.

itskriszti

2020. január 4.

Nekem sajnos nem vált be. Egyes részei nagyon nehezen felvihetőek. Ritkán használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Arezu

2019. november 17.

Jól fed, nem találtam ár-ertek arányban párját. Picit beleül a ráncokba, ha odakerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Colorful

2019. november 16.

Számomra egy csoda paletta, a zöld és piros szint a szintén catrice márkájú alapozó tökéletesen elfedi, a legvilágosabb árnyalat, pedig a mindennapokra tökéletes korrektor. Már kétszer újravásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

2019. szeptember 6.

Működik,egy kicsi is elég az alapozó alá,hogy eltűnjenek a lila karikák a szemem alól. A pirosságot is halványítja :) Rózsaszínt és a zöldet tudom használni,esetleg a barnát enyhe kontúrnak,a többi színt sajnos nem ezért -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

98SzAnDi19

2019. július 14.

Szerettem használni, nekem elég volt a fedése és el is tudtam oszlatni. Sajnos hamar letört a teteje, nem tudom, hogy én bántam vele túl mostohán vagy eleve gyenge volt-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Horvathangelika1

2019. július 13.

Felaron vettem, igy nagyon megerte.
Sose hasznaltam meg ilyet, en korrektor ala hasznaltam, a zoldet alig fedi el a camouflage, csak tobb retegben, de a rose arnyalat nagyon jo a szem ala.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Felaron vettem, igy nagyon megerte.

szokezita

2019. június 24.

Alapvetően nagyon sok pattanásom van, leginkább a zöld részét használtam rá, alapozó előtt, mindig tette a dolgát, szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

nori145

2019. május 27.

Teljesen jó. Nem ecsettel szoktam felvinni, hanem az ujjaimmal így kicsit "megolvad".Ki lehet belőle keverni a saját bőrszíned. Viszont a szemem alatti ráncokba könnyen beleül ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Fruy

2019. május 20.

Nagyon nem szerettem. Kemény nehéz eldolgozni és csak a bőrszíneket kevergettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.