Catrice

Ár:   1359 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   drogériák, online

• Öt szín a hibátlan arcbőrért
  • Elfedi a szem alatti sötét karikákat
  • Elfedi a pirosságot és a bőr egyenetlenségeit
  • Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

femalegaze

2023. március 5.

Egyetlen egy színt használtam belőle, a pirosast a szemem alatti makacs karikákra. Nekem ez az egyetlen korrektor volt, ami valamennyire enyhítette a sötét foltokat. Viszont az állaga tényleg nem túl jó. Bármit megadnék ugyanazért a korrektorért csak liquid formulában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 5.

kng_mlnr

2023. január 25.

Elég sokáig volt a mindennapi sminkem része, többször újravettem. A színkorrekciós része jól működik, viszont a bőrszínek nem fednek valami jól. Elég hamar kiszárad, elveszti krémességét és utána már nem lehet vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

d.anett89

2022. október 19.

Adventi kalendárium része volt,de kukába végezte. Nem elég krémes és a fedése gyötrelmes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

Tmr111

2022. április 14.

Nekem nem volt elég krémes így nem tetszett a fedése felkenve az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Nekem nem volt elég krémes így nem tetszett a fedése felkenve az arcomra.

princzess

2022. március 8.

Konkrétan azt az 1200 forintot sem érte meg rááldozni erre.
A zöld és bőrszínek miatt vettem meg hátha a pigmentfoltokat szépen kiüti a zöld.
Nagyon rossz, semmit nem csinál egyik szín sem. KUKA :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Konkrétan azt az 1200 forintot sem érte meg rááldozni erre.
Nagyon rossz, semmit nem csinál egyik szín sem. KUKA :(

labathante

2021. november 1.

A bőrszínű korrektorok tök jók benne ,viszont a színes ,színkorrekciós korrektorok nagyon nem jók. Nem fogom újravenni ,inkább a catrice-nem a camouflage korráktorát veszem meg .

nosztalgikus update: Érdekes, hogy a colour correcting a kezdei hype-hoz képest mennyire kiment a divatból. Nem volt rossz, de ma már egyáltalán nem látom az értelmét ennek a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

neverhood

2021. március 19.

Emlékszem, tiniként első korrektoraim egyike volt, és olyan büszke voltam rá, hogy fhú, nekem Catrice-m van. Ma már inkább gyereksminknek jegyezném csak :) Annak viszont, hogy valaki elkezdjen sminkelni otthon a kis tükre előtt, és ne a méregdrága sminkeket pazarolja első körben, szerintem jó kis cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

F.Maja

2021. március 8.

Fogalmam sincs, hogy ki használja a zöld árnyalatot, nekem teljesen felesleges volt. Keverni a színeket jó, fedés inkább gyenge/közepes, nem újravevős. Pozitívum a lazacos árnyalat számomra, mert a szem alá pont jó fedésű. Nem üt át a piros szín, egy erősebb korrektorral kombinálva tökéletesen eltüntethető minden sötét karika. Ha ezen gondolkozol, gondoldd végig, hogy tényleg szükséged van-e zöld és lazac árnyalatra, vagy elegendő-e egy sima krémes korrektor. Egyszer megéri, többször nem venném újra, jelenleg is csak a lazac szín miatt van a polcomon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

lenochka

2021. január 20.

Remek termék, nagyon jó minőségű. Kicsit ajánlatos felmelegíteni, hogy krémesebb legyen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Dia0825

2020. június 17.

Én elég sokáig próbáltam megbarátkozni vele, de sajnos nem sikerült. Nem elég krémes az egész termék, ha alapozó alá viszem, akkor hiába erős fedésű az alapozó, pontosan látni, hogy hova lett kenve, eldolgozni szinte lehetetlen, ha pedig szem alatt használja az ember, teljesen beül a ráncokba, bármilyen púderrel próbáltam fixálni, egyszerűen csúnya volt a végeredmény, a színe pedig nekem eléggé sokat változott a nap folyamán. Sajnos egyatnem jött be

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.