Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Magas minőségű paletta beépített tükörrel. 4 tetszőleges Art Couleurs szemhéjpúdernek van benne hely. A szemhéjpúderek könnyedén cserélhetőek a palettában, köszönhetően az úgynevezett pattintós kialakításnak.

Virág-os

2021. június 4.

Akciósan jutottam hozzá és fokozatosan töltöttem bele a színeket. Nagyon szuper megoldás egy drogériás sminkmárkától.
Jól záródik, még nem kopott meg sehol.
Az árát így teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

Jól záródik, még nem kopott meg sehol.
Az árát így teljesen megérte.

bolondaviki

2020. június 28.

Én is 99-ért vettem, jó hülye voltam, hogy csak 2-t, még tuti visszamegyek venni párat! :)
Jó illeszkedik bele a szemhéjpúder, és nem is esnek ki belőle, a tükre is cuki, a dizájnja is szép, szerintem ez egy tök jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Csipetke

2020. január 12.

Én is potom 99Ft. Ert jutottam hozzá. Tettem is már bele három szemfestekéket. Praktikus a tükör benne. Utazásnál már vittem magammal. Tényleg szép, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. január 12.

A festékeket még nem szereztem be hozzá, de minden reggel gyönyörködöm a levadászott üres palettámban. Régóta kerestem, és egyik nap végre megláttam a kiárusított részen alulra eldugva. Kemény 99Ft-ot fizettem érte, kész ajándék. Utazáshoz tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 12.

browning

2019. december 15.

Nagyon szeretem, utazáshoz tök praktikus is, jó a mérete. 200 ft volt valamikor akciósan, ajándék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 3.

Praktikus tartó, amit ráadásul a szemhéjfesték mellé ajándékként adtak. Négy darab szemhéjfesték akár egy utazáshoz is elegendő, kis helyen elfér, úgyhogy nekem tetszik ez a koncepció!
Persze az első "kipattintás" nem sikerült tökéletesen, nem látszott a ragasztó, így a körmöm a festék sarkában landolt, ami sajnos rögtön meg is sérült, mielőtt a helyére került volna(...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 3.

Lina14

2018. január 21.

nyilvan nem egy magas minosegu muanyag paletta, de az otlet jo, es mivel a markanak vannak alap matt es extrabb csillamos szemhejpuderei is, eleg kiraly mindennapi palettakat lehet belole kihozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.