Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek

2012 október/novemberi trendkiadás

Három városnak van palettája (2 pirosító és 6 szemhéjpúder, 1 kis fekete szemceruza, egy 2 végű ecset) és egy körömlakkja.

classycat

2014. május 30.

Nekem is nagyon tetszik :) Tényleg nem túl pigmentáltak, de hétköznapra tökéletesek, alappal pedig elég jól bírják. A kedvenceim a pirosítók, nagyon szépek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

fenvik

2013. január 19.

Én imádom őt! Mielőtt megjelent volna, német youtube-os csajokat nézegettem, hogy mit gondolnak a palettáról, nem voltak túl jó véleménnyel, mert nem túl pigmentált a paletta. De ennek ellenére megvettem, mert nagyon szépek a színei és milyen jól tettem! Igaz nem túl pigmentált és főleg halvány színek vannak benne, de én mindennapos sminkhez tökéletesnek tartom. Pirosító színek is szépek. A leghalványabb szín highlighter-ként tökéletes. Nekem a rózsaszínes és a barnás-pezsgőszín a kedvencem, ezt a kettőt szoktam variálni a szememen. Szatén fényűek. Lehet nem túl erősek a színek, de aki nem szereti az erős színeket, vagy még mondjuk kezdő a sminkelésben annak tökéletes lehet, mert inkább szolid sminkeléshez találták ki ezt. Nekem nagy szerelem. Mióta megvan csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.