Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek

2012 október/novemberi trendkiadás

Három városnak van palettája (2 pirosító és 6 szemhéjpúder, 1 kis fekete szemceruza, egy 2 végű ecset) és egy körömlakkja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sdorika

2013. augusztus 24.

Tetszik ez a paletta szeretem a szép natúr barnás színeit és a narancsos pirosítót. A kékes szemhéjpúderek viszont a szemhéjamon nem mutatnak olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

la.petite.peste

2013. március 6.

Én se ezt a palettát akartam eredetileg megvenni, aztán csak ez volt a boltban (nekem mázlim volt, mert utána máshol megtaláltam a másik kettőt), de aztán úgy alakult, hogy mégis ezt a palettát használom a legtöbbet mióta megvan. :)
Kellemes natúr, munkábajárós sminkeket lehet vele csinálni, a télies hideg időre szerintem pont szuperek a színei is. A kéktől talán a lakk miatt benzinkékebb színt vártam, a már kivont benzinkék Catrice mono-val (azt hiszem Petrol keeps me running volt a neve talán) nem tudja felvenni a versenyt, de nagyon szép és tartós így is.
A pirosítói a szokásos catrice minőségnél kicsit gyengébben muzsikálnak, de az én hófehérke-bőrömre ez elég is, nem bántam meg, hogy megvettem, abszolút kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

CherryBlossom

2012. december 20.

Eredetileg nem ezt a várost szerettem volna, de hoztam a formám, és megint lemaradtam a többiről. Így már csak ez volt a Müllerben. Mivel annyira beleéltem magam, hogy veszek egy ilyen palettát, nem volt szívem otthagyni. És tulajdonképpen nem is bántam meg.
A kék és a szürkés-kék szemfesték nagyon jól pigmentált, és szerintem gyönyörű színe van!! A többi 4 szín nem rossz, egy natúr sminket össze lehet belőle hozni, de nem túl különleges.:) A szemceruza is tetszik, lehet, hogy nagy kiszerelésben is megveszem majd.
Összességében nézve jó kis cucc, de nem kihagyhatatlan.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Összességében nézve jó kis cucc, de nem kihagyhatatlan.:)