Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek

2012 október/novemberi trendkiadás

Három városnak van palettája (2 pirosító és 6 szemhéjpúder, 1 kis fekete szemceruza, egy 2 végű ecset) és egy körömlakkja.

la.petite.peste

2013. február 26.

Kellemes barnás paletta, az én hófehérke bőrömön a pirosítói is használhatók, nem túl pigmentált néhány szín, de munkahelyre szép sminkeket lehet vele készíteni (nekem megvan mind a három paletta, talán ezt használom a legkevesebbet), nem porzik és mászkál, és ennyi pénzt szerintem megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

sildicow

2012. december 1.

A békéscsabai - és gondolom a többi - Müllerben már kint vannak a limitált kollekciók, így le is csaptam erre a palettára. A színei jól kihasználhatóak és nem unalmasak (nekem pl. az aranyszerű nagyon tetszik), a pirosítók mattak és elég szépek. Egyelőre még nem voltak használatban, de ha a catrice mono szemhéjpúderek minőségét nézem, ennyi pénzért (kb. 2500) jó vétel volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.