Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   drogériák, online

• C03 Soft PINKmentation
  • C04 Bold PINKmentation

fokid1

2016. június 8.

jaj de nagyon befürödtem ezzel én is, kettőt is vettel leárazva mert nagyon tetszettek a színek, de borzalmas, annyira gyorsan szárad hogy nem lehet elkenni, nagyon csíkos marad, mellette mattra szárad szóval még inkább látszik, hogy milyen ronda marad...aki ezt el tudja kenni rendesen az profi én képtelen vagyok rá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Regi84

2016. május 30.

Kiárusításon vettem a rózsaszín árnyalatot, de kár volt... Ragad, csíkos, fura. Kb ennyit tudok róla mondani. A márkának volt tavaly egy jó limitált matt lakkja, ezért is vettem, de ez nem sikerült most. Matt fedővel kicsit lehet javitani a borzlmas végeredményen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.