Catrice

Ár:   3580 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. július 6.

Lelőhely:   drogériák, online

2021 nyári, limitált kiadás

“Pura Vida in Costa Rica” – Costa Rica lakosai számára ez azt jelenti, hogy a pozitív dolgokra fókuszálnak az életben és teljesen kiélvezik azokat. A palettával ez a könnyed hozzállás a mi sminkünkben is megmutatkozhat. Négy különböző árnyalatával természetes barnaságot és ragyogó csillogást kölcsönöz az arcnak és a testnek. A selymesen puha textúrának köszönhetően az árnyalatok könnyen felvihetők és keverhetők.

szeladel

2021. szeptember 24.

Imádom, tökéletes. Nekem egyedül az nem tetszik, hogy nincs kisebb kiszerelés. Nagyon sokáig használható viszont cserébe. Nem tudom, hogy ennél van e szavidő, de ez tutkó több mint egy évig kifog tartani, pedig mindennap használom.
Próbáld ki ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Próbáld ki ☺️

ZsofiaLoren

2021. szeptember 1.

Nem akartam megvenni, limitált kiadást még sose vettem, valahogy nem izgatott eddig egyik sem. Ezt is igazából impulzus vásárlás alkalmával vettem meg, pedig erre már évek óta nem volt példa. Amikor hazaértem azt gondoltam, hogy nekem erre igazából semmi szükségem és inkább eladom. De aztán kipróbáltam és úgy éreztem, hogy ennél jobbat, szebbet még soha az életben nem láttam. A highliter a bronzosító mind tökéletes színűek. Önbarnítozok, így az enyhén barna bőrömön remekül mutat. Tartós és nagyon kevés felvitelével is már szép hatást lehet elérni. Rengeteg van a dobozban, évekig elég lehet ez a mennyiség. A csomagolását én sem érzem a legstabilabbnak, gondolok itt a doboz záródására. Illetve a termék szaga megdöbbentő. Masszív és nem kellemes. Engem a tempera festékre emlékeztet, de felvíve az arcra ez nem érezhető. Emiatt nem vonok le pontot, mert valami gyönyörűek a színek és egyelőre életem egyik legjobb sminkvásárlásának tartom, hogy megvettem ezt a palettát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

blumarine

2021. augusztus 20.

Kezdem a negatívumokkal. Az illata nem jó. Nekem büdös. 1 szép fényű highlighter, kettő nagyon hasonló halványabb és egy bronzosító ami világosabb és lehet építeni. kicsit kevés nekem ez így.
Pozitívum a csomagolás, a megszokott Catrice minőség, nagyon sokáig elég, árban is baráti.
Kiknek ajánlom? Akik szeretik a limitált kiadásokat, highlighter függőknek és a bőrszínük nem hófehér még télen sem.

UPDATE: Kicsit elhamarkodott voltam a jobb felső és a bal alsó árnyalatokkal, szépek ők is. Megkapta az 5 csillagot. Viszont tényleg egy barna vagy kicsit barnult bőrön mutatnak jól ezek a highlighterek vagy szemhéjon ahol a bronzosítónak is helye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

vadvirag919

2021. augusztus 19.

Bevallom eddig nem nagyon foglalkoztam a highlighterekkel, bronzosítással, főként mert túl világos a bőröm az év nagy részében és fura színekkel operál az összes paletta. Viszont most tengerparti barna vagyok, és betévedve a drogériába ez fogadott. Gyors swatch után nem is gondolkodtam tovább, jött haza velem.
A bronzer nekem így is kicsit túl arany fényű, illetve az egyik highlighter is, de a másik két szín az telitalálat. Gyönyörű szaténos fény, lebarnult bőrhöz illő kontúr, nekem ezzel meg is van a nyári smink. Lehet, hogy később túl sötét lesz, de nem érdekel, ez az első ilyen palettám, és kifejezetten tetszik. Gyorsan lehet szépen felvinni, a tartóssága pedig kifogástalan.
Egy hibája van (bár gondot eddig nem okozott): tényleg rohadt büdös… Olyan száraz vegyszer szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Klau16

2021. augusztus 6.

Szeretem nagyon. Világos és sötét bőrűeknek is egyaránt jó. Nagyon tartós is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Szeretem nagyon. Világos és sötét bőrűeknek is egyaránt jó. Nagyon tartós is :)

Amadea

2021. július 11.

Úgy várom a Catrice nyári bronzer kiadásait, mint más a karácsonyt.:D Ennek a darabnak megpróbáltam ellenállni, csak megnézem, mondtam magamnak (aha, nyilván el is hittem), aztán a tesztert megtapizva repült is a kosárba.
Egyszerűen imádom ezt a puha textúrát, ahhoz képest, hogy égetett, pihe-puha és nagyon könnyű vele dolgozni. A highlighterekre se lehet panasz, nagyon szép fényesek, bár az egyik nekem inkább bronzerélénkítőnek jó.
Mit mondjak, amióta megvan, erőszakkal kell rávennem magam, hogy a többieket is használjam, mert amióta megvan, mindig felé vándorol a kezem, hiába dekkol a fiókban (többek között) a Nars Laguna, egy MAC és egy mini Hourglass. Persze, szeretem őket is, de... tudjátok, milyen a szerelem, na. Legszívesebben belefeküdnék ebbe a palettába, szinte érzéki élmény belenyúlni az ecsettel.
Vegyétek, lányok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Vegyétek, lányok!