Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 április-májusi limitált kiadás

A szerelem apró gyöngyei a cuki dizájnért, amelyet legszívesebben megennél. Használd a Soft Nail Lacquer körömlakkok egyikét, majd a tetejét szórd meg mini cukor gyönggyel. Hagyd száradni és a 3D stílus már kész is. Ez a kis különlegesség egyike a tavaszi szezon csúcspontjainak és biztos, hogy még jobb hangulatba hoz.

• C01 Cotton Candy
  • C02 Sugar Shock

kati545

2013. május 13.

Megvettem mindkét színt és nekem nagyon bejön. Még tökéletesíteni kell a felvitelt, mert a körmöm végéről lejön a "cukorka", de ennek ellenére is megkapja tőlem az 5 pontot, hiszen végre lehet ilyesmit venni itthon is!

Update: csak 4 pontot adok, mert eltávolítani nehéz. kapargatnom kellett a körömlakklemosós vattapamaccsal és úgy jött le, s porszívózhattam össze utána. :S (De szépnem még mindig szép és imádom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.