Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 18.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 decemberi-2014 januári limitált trendkiadás

Körömdíszítő pehely

biusz

2017. szeptember 10.

Annyira, annyira nagyon vártam, hogy kipróbáljam. És annyira, de annyira nagyot csalódtam. Zselében, vagy porcelánban lehet jól működne, de géllakkal lehetetlen használni, annyira nagyok a szemcsék. Viszont szép a színe és olcsón jutottam hozzá, szóval majd halloween bálkor jó lesz a sellő sminkemhez. De nagyon kár, hogy a körmömre nem tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Lina14

2016. október 11.

szép a fénye, de sajnos túl nagyok a darabkák ahhoz, hogy szépen megüljenek a manikűrben, inkább műkörömbe valók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.