Catrice

Ár:   1655 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Suwun, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2016-os augusztusi limitált kiadás

Highlightert, pirosítót és kontúrozót tartalmazó paletta, selymesen sima textúrával.

2 változatban kapható

Suwun

2017. február 17.

Kezdő vagyok kontúrozásban, viszont akinek nincs sok tapasztalata vele, annak ez a szett teljesen oké. Nyár óta használom, elég szépen is fogy belőle a barna kontúr púder, amit a megfelelő ecsettel könnyű is felvinni, és szépen bele lehet illeszteni a bőr színébe. Csak egy kevés gyakorlás kell hozzá, amihez a palettához adott sablon is ad némi támpontot. A highlighter része egészen halvány, semmi drasztikus, a pirosítója éppen megfelelő. Remélem, adnak majd még ki hasonló terméket, ezt nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.