Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   drogériák, online

A magasan pigmentált Defining Duo pirosító két nyári árnyalatban kapható: az egyik egy könnyed matt, míg a másik egy sejtelmesen csillámló textúra, ami tökéletesen kiemeli az arcod kontúrját. A könnyed, selymes textúra, a finom, intenzív színek és a ragyogó pigmentek optimális keveréke.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

summergirl21

2014. március 7.

A peach sorbetet használtam, nagyon szép természetes (barackos) színe volt. De már nem találok ilyet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

nagy_agi

2013. július 16.

olcsó, szép színekben kapható kis pirosító. elég pigmentált, de sajnos nem annyira tartós. viszont elég kiadós, 1 éve használom, heti 2-3x, de alig látszik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Jennyke

2013. január 29.

Már a mono arcpirositónál leirtam,erről is ugyanaz a véleményem,nagyon jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Már a mono arcpirositónál leirtam,erről is ugyanaz a véleményem,nagyon jók.

Cipriana

2013. január 12.

Mindent összevetve ár-érték arányban nem rossz, de sajnos eléggé porzik és nem is túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

dorcus89

2012. december 8.

Hamar elfogyott, de sokat is használtam, viszont nem mondható tartósnak. Ár/érték arányban hozza az elvárt szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

csillagvirag87

2012. december 1.

nagyon porol,hamar kopik, többet nem veszek catrice pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

nagyon porol,hamar kopik, többet nem veszek catrice pirosítót.

NiDDA

2012. október 22.

Imádtam nyáron, még most is van belőle. A világosabb részével orcát szépen lehet highlighterezni, tartós is, eldolgozható. Picit gyorsan fogyott, de az ára miatt megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

szilvii

2012. szeptember 29.

nekem egy bronzosító duó van, még a tavaly nyári leárazások alkalmával vettem, és a legnagyobb kedvenc. az összes pirosítóm/bronzosítóm közül ezért nyúlok leggyakrabban, mert ennek a finishe a legtermészesebb. szépen pigmentált, bár kb. 4-5 óránál többet nem bír ki, ez az egy hátránya van. remélem lehet még venni, lassan elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Anonberry

2012. szeptember 1.

Ebből olyanom van, ami egyszínű, talán pont ebből a baloldali szín. Nagyon szeretem! Gyönyörű arcon, szerintem világos bőrűeknek a legszebb. Könnyű felvinni, és úgy-ahogy tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.