Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A limitált kiadás különleges színei a nyárba és a színes Côte d’Azur világába repítenek: a meleg korall és barack árnyalatok, a ragyogó pinktől a tengerkék tónusokig. A legcsodásabb Francia tengerparton töltött napok így biztosan feledhetetlenné válnak. Az új extra hosszú ecsetnek köszönhetően már egyetlen ecsetvonással kész az elbűvölő megjelenésed.

Tutu23

2012. július 19.

A sötét kék Nautica van meg. Napon csodásan látszanak a gyöngyházas fény :D Gyönyörű. Szokásos Catrice minőség, szokásos ár, szupi szín :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Szütyő Beauty blog

2012. június 29.

Szokásos minőség. Szépen terül, bár az ecset Nekem még mindig egy picit túl nagy. Gyorsan szárad. Eléggé csíkoz, de 2 rétegben már jól fed. Nekem a világosabb kék van meg, élőben kicsit sötétebb mint az üvegben, és sajnos nem érvényesül az az érdekes gyöngyházas fény sem, ami az üvegben látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.