Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2013. március 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ez a finom, krémes textúrájú, közepes fedést biztosító ajakrúzs egybeforr az ajkaddal. Intenzív hidratálást és ápolást biztosít, miközben enyhe fényt ad ajkaidnak. A prémium, letisztult csomagolásnak köszönhetően, nem bírod nem észrevenni - pink és korall árnyalatokban.

Szütyő Beauty blog

2012. július 4.

Megvettem mindkettőt, mert nem tudtam dönteni, és nem bántam meg. Eddig nem volt ez a fajta csillogós Catrice rúzsom, csak a másik fajta, de ez is ugyanolyan tuti! Azon lepődtem meg a legjobban, hogy meglepően tartósak, még evés ivás után is volt a számon belőle, és ahogy a színe halványul, a csillogós rész azért elég fixen marad, szóval mindig marad valami a számon:) Nagyon klassz ez a két limitált szín, bár mintha az egyikből lenne hasonló az állandó kollekcióban is. Nem lényeg, ennyi pénzért ez egy tökéletes termék, szerintem megéri az árát, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.