Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2015 májusi limitált trendkiadás

Ár: 1000 , Eladó: dotdorothea
Állapot: Bontatlan csomagolásban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta

Lityi1990

2015. június 16.

Még csak próbaként felbiggyesztettem a szempilláimra, hogy megnézzem, nem volt-e pénzkidobás, igazi bevetésre tartogatom, valami jeles alkalomra. Mindezt azért mert annyira jól néz ki, hogy imádom!!! Főleg azért mert az én rejtett szemhéjam miatt nem minden pilla áll jól. De ez tökéletes. Keresni fogok hasonlókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.