Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed textúrájú, hosszan tartó primer amely csökkenti a pórusok látható méretét, "soft focus" hatásért.

Amadea

2020. január 15.

Amikor feltöltöttem a krémet, a véleményem is megírtam, csak nem mentődött el, szóval kezdjük újra...
Annak ellenére, hogy már nem gyártják - fene vigye a limitált kiadásokat -, szeretnék erről a primerről megemlékezni. A tubus meglepően kicsi volt, szóval ár-érték arányban nem volt valami gazdaságos, legalább 30 ml-nek illett volna lennie. Sűrű, szilikonos krém buggyant ki a csőrös kupakból, nekem ezeket szereti a bőröm a legjobban az egyenetlenségek és a hegek miatt. Jól működött együtt az alapozókkal, bb krémekkel, nem lehetett rá panaszom, de valamiért nem is vált a kedvencemmé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.