Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az új Gel Like 2in1 Alap & Fedőlakk egyesíti az alaplakk védő tulajdonságait a fedőlakk fényhatásával. A formula hosszantartó, gyorsan szárad, kitölti a barázdákat és egyenletes körömszerkezetet eredményez. Mindemellett ez a praktikus 2 az 1-ben termék védőpajzsként is szolgál, megakadályozza a köröm elszíneződését és tartósabbá teszi a színes körömlakkot.

Használata: manikűrözés elején alaplakként szolgál, majd következik a kiválasztott Ultimate körömlakk, végül ismét a  Gel Like 2in1 Alap & Fedőlakk fedőlakként a lakk rögzítésére – a fényes gél hatású ragyogásért.

viraaag

2017. július 18.

Sajnos nem vált be :( nem oszlik el szepen a körmön, csíkos buborékos lesz és nagyon sokat kell felkenni belole a körömre. Szerintem nehéz vele dolgozni, és nem valami tartós, még egy körömlakkhoz tartósságához képest sem :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Snowflake96

2017. április 1.

Nem igazán tudom ajánlani, mert nem váltja be amit ígér. Nekem fedőlakknak használhatatlan, túl sűrű hozzá és ha alap és fedőlakknak is ezt használtam, akkor repedezett is 2 nap után. Alapnak még elhasználom, kidobni nem akarom, de úgy se vagyok teljesen elégedett. A barázdákat kitölti és az elszíneződéstől véd, de nekem elég gyorsan leválik. Ha a szélén picit elkezd lejönni, akkor onnan már jön az egész. Egyáltalán nem mondanám tartósnak, 2-3 napot bír ki nekem (a mosogatást, hajmosást nagyon nem jól viseli).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Ttimii

2017. január 24.

Nem nem nem és nem! Egyszerűen felkenem, úgy tűnik minden oké, szép sima a teteje, de mikor megszárad buborékok tűnnek fel alatta. Ráadásul a miss sportys lakkot oldja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Ad-Namah

2017. január 1.

Nehezen szárad miatta a lakk, ha a lakk alá is teszek, és fölé is, ráadásul feloldotta a körmömön az ugyancsak catrice márkájú sötét vörös lakkot, így ez az alap-fedőlakk elkezdett rózsaszín árnyalatú lenni. Eléggé sűrű, de így használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

pamutbojt

2016. szeptember 6.

Sajnos nekem nem jött be, körömdíszítésre nem tudom fedőlakként használni. Elmaszatolta (a jó rég óta megszáradt) körömnyomdát, water marble-t. Csalódás, mert a márka más lakkjait nagyon kedvelem, de úgy fest, amire én szerettem volna használni, arra alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

EViktoria

2016. július 28.

Eléggé impulzusvásárlás volt, alapvetően fedőlakkot kerestem, véletlen találtam rá. Nagyon jó döntésnek bizonyult, mert ezért az árért alap- és fedőlakkot is kap az ember, így tényleg maximálisan kijön a géllak hatás. Nagyon szépen csillog, a sötétebb színeken intenzívebb, és nekem nagyon jól bírja, sokszor azért szedem le, mert megunom a színt (nem szoktam meg, hogy több, mint egy hetet is rajtam lehet).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

zorra

2016. május 4.

Szerintem abszolút megéri az árát. Szinte bármilyen lakkal jól működik együtt és 7-8 napig simán bírja nagyobb pattogzás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.