Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2018-as márciusi-áprilisi limitált kiadás

A Catrice egyedülálló arcmaszkja zselés rétegbe vonva várja a kicsomagolását, hogy segítsen elűzni a másnaposság jeleit az arcodról. A téli és kiszáradt arcbőrnek igazi felüdülést hozhat ez a fajta kezelés. A maszk két részből áll: az egyiket az arcra, a másikat pedig az orr és homlok területére lehet felhelyezni. A frissítő, hidratáló gél textúra csodásan puhává és kellemes tapintásúvá varázsolja az arcbőrt.

A javasolt fennhagyási idő 15 perc.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mse02

2018. április 23.

Én nem találtam zselésnek inkább folyós volt az állaga. A tasakból olyan sok nedvességet tudtam még kiönteni hogy az egész mellkasomat is be tudtam kenni vele. Nálam az alsó és a felső rész középen legalább 4 cm hosszan egymásra ért, ezt pazarlásnak tartom, viszont másnak lehet pont ez a két részes válik be jobban, én jobban szeretem az egyrészes maszkokat.
Fent hagytam egy 20 percet és még nedves volt mikor levettem.
Valami hihetetlen módon, beszippantott belőle a bőröm egy nagy adagot amitől kisimult és feltöltődött. Apró ráncok, szárazság mind hussh oda lett.
Nem értem miért limitált, örökké újra venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Fent hagytam egy 20 percet és még nedves volt mikor levettem.
Nem értem miért limitált, örökké újra venném