Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A Kabuki ecset sűrű, puha szálakkal alkalmas por, illetve kompakt púder felvitelére, és hibátlan eredményt nyújt. Kézreálló méret, elegáns fekete design, amely abszolút must-have darabbá varázsolja ezt az ecsetet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

loretta44

2013. augusztus 10.

Most jutottam hozzá ehez a termékhez, ami egy limitált kiadású ecset. Akciósan tudtam megvásárolni úgy emlékszem 5 euró helyett 2 euró valamennyiért. Ki sem vettem a dobozból a dmben mert annyira örültem ennek a jó árnak hogy rögtön szaladtam vele a kasszához. És amikor otthon kibontottam elájultam attól hogy milyen puha, tömör ecsetet sikerült vennem. Amennyire elegáns a kivitelezés annyira jó a minőség is. Ma sikerült kipróbálnom (én alapozó ecsetként fogom használni elsősorban de nagyon multifunkcionális, mind puderek mind alapozók felvitelére alkalmas és ha valaki hülyének nézne hogy ilyennel kenem fel a folyékony alapozót elősször próbálja ki!! : ) ) annyira gyorsan se perc alatt felvittem az egész arcomra az alapozós
semmi csík, semmi folt, egyszerűen tökéletes semmi festéket nem vesz fel a szálak közé minden az arcomon marad. Nagyon megvagyok elégedve, mindenkinek ajánlom ha még valahol hozzá lehet jutni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.