Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. november 19.

Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas pigmentáció. Hosszantartó, könnyen eldolgozható. Magas minőségű matt és csillámos szemhéjpúder, tükörrel.

2 változatban kapható: C01 Showstopper és C02 So vain

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Brunettee

2020. február 6.

A C02 So vain első látásra szerelem volt. Vagyis, a középső, arany glitteres szín fogott meg. Volt a boltban teszter, így ki is próbáltam gyorsan. És már vittem is haza. Legalább 2 másik palettám van, amiben a többi színhez nagyon hasonló árnyalatok vannak, de nem érdekelt. Annyira csodaszép ez az arany, hogy muszáj volt megvennem. Egyébként tartós, a helyén maradnak a színek, a glitter hajlamos picit mászkálni, de nálam ez sem volt olyan számottevő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

trixie

2020. január 20.

Imádom ezt a palettát. Igazán ünnepi sminket lehet vele összehozni vagy picit szebb csillogósabbat akár munkahelyre is mivel vannak benne matt színek is. (Bár én mindig minden sminkből a csillogósat kenem magamra kb) Nekem a 02 paletta van meg :) Pici alappal jól bírják a színek bár a glitter nekem mászkált ahova tudott de az legyen a legkisebb baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

nicolebunny

2020. január 2.

Nekem a narancsos árnyalatú paletta van meg, mert sajnos a másik már elfogyott, mire meggyőztem magam, hogy kell (és nem csak a szép csillogós csomagolás miatt. :)) Nagyon jól kihasználható paletta, szépek és jól kombinálhatóak a színek. Kicsit porol ugyan, de nem vészes, kivéve egy színt: a csillámos barna szín minden óvatoskodás ellenére is makacsul potyog. A glitter is nagyon jól használható, én alap nélkül használtam a már kész sminkre, és minimálisan potyogott csak. Ünnepi sminkjeim készítésekor többnyire ezt a palettát és a Ho Ho Ho!-t használtam, igazán karácsonyi hangulatú, csillogós szemsminkek készültek - de hát mikor máskor, ha nem karácsonykor van a legjobb alkalom, hogy csillogjunk? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Lina14

2019. december 14.

Nekem a rózsásabb van meg, ami a C01 Showstopper névre hallgat.
Nekem a csomagoás tetszik, a probléma vele, hogy nagyon gyűjti a koszt a glitter és ha már sminkes kézzel fogom meg, nagyon meglátszik. Ettől eltekintve a mattok istenien satírozhatóak, a csillámosak is nagyon szépek, az egyetlen probléma, hogy a már lepúderezett részekre nem igazán tapadnak, kell egy kis ragacsosság alájuk. Felvitelkor még egy kicsit porzanak de napközben a helyükön maradnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Nekem a rózsásabb van meg, ami a C01 Showstopper névre hallgat.

Evelin123

2019. december 2.

Nehezen tudtam dönteni a két paletta közül ,mert mind a kettő gyönyörű. Az egyik termeszetesebb, de erős pigmentáltsága miatt alkalmakra is jó, a másik kicsit merészebb és narancsos árnyalatai miatt kék/zöld szeműeknek kitűnő választás. Könnyű vele dolgozni, jó a fedése, nem porzik. A csomagolása nekem kissé giccses de csinos. A termék nagyon jó, a másikat is meg kell vennem.. A legnagyobb kedvencem az Essence ho ho ho! palettát nem übereli nekem de ez is nagyon nagyon szuper. Nem gondoltam volna,hogy ennyiért ilyen jó minőségű palettákat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

nocika113

2019. december 1.

Wow, wow, wow
Pénteken a Müller Black Friday alkalmával beszeretem, akkor este, tegnap és ma is használtam hogy minden színt kipróbáljak.
C01 showstoppert szereztem meg es azt kell mondanom, hogy egytől egyig mindegyik remekül szuperál. Sajnálom hogy a másikat nem vettem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Wow, wow, wow