Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ez a szájfény érzékelve az ajkak pH értékét, felerősíti, intenzívebbé teszi azok természetes színét.

KisHeni

2016. augusztus 26.

Szerencsére sikerült leárazással megvenni fèláron, mert biztos nem vettem volna meg ennyiért. Tulajdonkeppen azt, hogy a szám természetes színét kiemeli-e azt nem tudom, de tartós és ragyogó szájfénynek bizonyult. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

bbertie

2016. május 22.

Eredetileg nem ezt szerettem volna megvenni, hanem a Lip Booster testvérkéjét, de az nem volt a boltban, és mivel már annyira rákészültem, ezért muszáj volt valamit venni...hát messze elmarad a testvérétől. Tudom, hogy nem ugyanaz a hatás, ez egy egyszerű, kissé túlárazott szájfény és semmi több. Nem rossz, de ennyit nem ér. Nem újravevős számomra (ennyi pénzért biztos nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Ancsuk

2015. október 14.

Még csak kiprobálási szintem volt szerencsém használni de elsőre elnyerte tetszésemet. Kicsit sokkalom érte 1700 Ft-ot kiadni de nagyon szemezgetek vele

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.