Catrice

Ár:   1829 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2019-es tavaszi limitált kiadás

"Az ultra-puha, sűrű szintetikus sörtékből készült ecset különböző púder textúrák egyenletes és nagyvonalú felvitelét teszi lehetővé. Az arany nyelű ecset igazán elegánsan mutat a sminkasztalon vagy a neszeszerben is."

2019. május 15.

Egyik kedvenc ecsetemmé lépett elő, amellett, hogy nagyon szép, nagyon jó is, pirosításhoz és néha bronzosításhoz szoktam használni, pont tökéletes a mérete is, a sörték puhasága is. Nem hullik a szőr belőle. Jó áron nagyon jó minőségű ecsetet kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Blenheim

2019. március 28.

Nagyon puha, pirositohoz es bronzositohoz hasznalom, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Nagyon puha, pirositohoz es bronzositohoz hasznalom, nagyon szeretem :)

Lina14

2019. március 13.

eszméletlen puha, egég sűrű, de nekem nem a legideálisabb púderhez, viszont highlighterhez és pirosítóhoz is isteni. és persze nagyon szépséges, illetve jó a minősége mint az eddigi összes limited edition catrice ecsetnek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Anheszenamon

2019. március 5.

Sűrű szálú, tömött, puha ecset. Nagyon megtetszett a boltban ezzel az arany nyéllel, szerintem kifejezetten elegáns. Pirosító felvitelére szoktam használni, de kipróbáltam bronzosításra is tökéletesen működik. Mosásnál nem hullott ki egyetlen szála sem. Szívesen használom, szinte minden nap előkerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.