Catrice

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

• könnyen és gyorsan hegyezi meg a fából készült ceruzákat
  • dupla nyílású - klasszikus és erős ceruzákhoz

3 színben kapható

diii24

2020. július 15.

Olyan, amilyennek lennie kell. Kényelmes vele hegyezni, már évek óta használom és még mindig semmi baja. Alapdarab egy sminktáskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

L1ll4

2020. július 6.

Amikor megvettem nem voltam vele elégedett, a vékony ceruzákat nagyon furcsán hegyezte. Kiderült, hogy egy sorja volt benne a penge mellett, azóta teljesen jól működik. Elég éles és könnyen hegyezi a ceruzákat. A tartálya nekem kicsit kicsi, de praktikus, hogy nem foglal nagy helyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

sailorluna

2018. augusztus 6.

kicsit drágának találtam, amikor megvettem, de megérte, már kb. 5 éve használom. tökéletesen működik, szépen hegyez. piros színűt vettem, de a többi is szép. alap cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bogdanbianka

2017. november 10.

A legjobb hegyező! Nekem lila színben van meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

A legjobb hegyező! Nekem lila színben van meg :)

hemettidia0

2017. január 26.

Mar a 2.ilyen hegyezomet hasznalom ugyanis a biztonsag kedveert beruhaztam megegyre. Amir iger azt maximalisan hozza, problemam meg nem volt vele semmilyen problemam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

mobeto23

2016. január 10.

Mindent hoz, amit kell. Én teljesen meg vagyok elégedve vele, nagyon szépen lehet vele hegyezni. Ha bármi baja lenne, biztos, hogy ezt venném meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

marryjane

2016. január 10.

Az nem igaz, hogy csam két színben kapható, mert nekem magenta színben van és még volt kékben is. Szerintem nem kell, hogy pl. egy szemceruza tűhegyes legyen.
Sok drága ceruzámat mentette meg. Nagyon éles a pengéje, én szeretem
😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Sok drága ceruzámat mentette meg. Nagyon éles a pengéje, én szeretem
😆

drzoerose

2015. május 17.

a kisebb lyuknak hamar van vége,amitől tompa lesz a ceruzák vége

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

a kisebb lyuknak hamar van vége,amitől tompa lesz a ceruzák vége

Lills

2014. december 29.

Nekem csak egy kevésbé szép türkiz jutott (pedig annyira szép ez a fekete-fehér verzió *.*) de ezt leszámítva nagyon szeretem, igazi minőségi hegyező. Az előzővel (S-he) mindig kitörtek a ceruzáim hegyei, azt hittem a ceruzákkal van a baj, de nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

letti1106

2014. október 1.

Nincsenek nagy elvárásaim egy hegyezőnél. Ne törje a ceruzák hegyét, ne pocsékoljon és legyen masszív. Ezeket tökéletesen tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.