Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. január 9.

Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2016-os őszi limitált kiadás

Erősen pigmentált szemfesték hosszan tartó, krémes textúrával és fémes csillogással. Használható tusként vagy szemhéjfestékként.

C01 Force D’Or árnyalatban kapható

evelinsz

2018. november 21.

Le volt árazva, amúgy is ki akartam próbálni, megvettem. Szép szín, viszont nem marad fix, csúszkál a szemen (tusként használva is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Lina14

2018. június 16.

nekem is a leárazott polcon szúrt szemet
a színe egy sárgás alapú arany, ami nem teljesen az én színem, de ha körbedolgozom mélyebb bafrnákkal, akkor egész jó
viszonylag gyorsan leszárad, kicsit tartósabb mint más krémes szemhélyfestékem, de rutinból egy hasonló színnel átmegyek rajta
nyárra nagyon tetszik a finise, kicsit vizes/extra fényes, de mint előttem írták lehet csak erre a szeronra tart

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

nekem is a leárazott polcon szúrt szemet

Ad-Namah

2018. május 24.

Impulzusvásárlás volt, jól tettem, hogy megvettem, mert önmagában is és minden szemsminkhez tudom használni, mert diszkrét, de mégis fényt ad. Up: nagyon gyorsan megromlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Nutellabella

2016. december 5.

Aaaaaaaaaaaannyira szép!!! Muszáj volt megvenni... Eddig tusként használtam, Lisa Eldridge videója adta az ihletet (https://www.youtube.com/watch?v=DUstaFpo_Aw&t=714s), és nagyon szép volt. Igazából engem az ilyen kis üveges cuccok teljesen lázba hoznak, úgyhogy a hype főleg ezért van, de maga a tartalom is szuper! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Blackxentric

2016. november 23.

Tusként teszteltem és azt kell mondanom, hogy fantasztikus. Nagyon pigmentált, textúrája tökéletes, nem lesz csíkos az eredmény akárhányszor is húzok át rajta. Tartósságával nagyon elégedett vagyok, 14 órán keresztül mozdulatlanul a helyén maradt alap nélkül. Egyetlen félelmem nekem is a beszáradás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Matilda

2016. november 21.

Gyönyörűséges szép, konkrétan olyan, mint a folyékony arany. Nagyon jó az állaga, könnyű vele tusvonalat húzni. Egész szemhéjra felkenve nekem a ráncoknál kicsit megkopott 1-2 óra után, de lehet, hogy szemhéjalappal jobban bírja. Elsősorban tusnak vettem, úgyhogy ez annyira nem zavar. A tégelye is nagyon szép, elegáns, egyszerű.
Én is csak amiatt aggódok, hogy meddig bírja majd beszáradás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Én is csak amiatt aggódok, hogy meddig bírja majd beszáradás nélkül.

szeliger

2016. november 9.

Szuper termék, nagyon kellemes meglepetés. Magamtól eszembe sem jutott volna kipróbálni, de láttam pár kedvcsináló fotót. És wow, a Kaviar Gauche szemfestékpalettával kékes szemhez hangsúlyos fekete pillákkal fantasztikusan néz ki, szépen kiemeli a szem színét. Nekem főleg tusvonalként tetszik a felső szemhéjon, de próbáltam festékként is, ujjal is, ecsettel is jól felvihető. Ugyanakkor gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, utána már nemigen mozdítható.
A kis tégelyen új állapotában van egy kis celluxcsík, ha érintetlent szeretne valaki, azt keresse, amelyiken ez a ragasztó ép és nem cincálták még meg. A kollekció legjobb darabja szerintem, nagyon megérte az árát. Az meg csak hab a tortán, hogy a Guerlain is most karácsonyra egy aranyszínű tussal jön ki, ez egy igen kiváló helyettesítő terméke lehet. Csillagos ötös, egy félelmem van csak: vajon meddig bírja majd beszáradás nélkül?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.